نمناک ورزشگوناگون احسان حدادی پس از قهرمانی در لیگ طلایی
احسان حدادی ، احسان حدادی پرتاب دیسک
احسان حدادی نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن در مرحله اول لیگ طلایی دو و میدانی با رکورد 62.5 به مقام قهرمانی رسید.
تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1396

احسان حدادی قهرمان پرتاب دیسک

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن گفت:انتظار از خودم بالا بود و فکر می کردم رکورد 65 متر را در اولین مسابقه ام بعد از المپیک و عمل جراحی بزنم.

احسان حدادی پس از قهرمانی در مرحله اول لیگ طلایی دو و میدانی اظهار داشت:خدا را شکر مسابقه خوبی بود اما توقع از خودم بیشتر بود. فکر می کردم رکورد 65 متر را می زنم اما به هرحال نشد، یک مقدار هم باد تأثیر گذاشت، اما در مجموع بعد از عمل جراحی و چندین ماه دوری در اولین مسابقه رکورد 62.5 متر خوب بود.
وی در مورد رقیبانش گفت:نفر دوم نزدیک 59 متر پرتاب کرد و به نظرم خوب بود. آنها هم تمام تلاش خودشان را انجام دادند، اما توقع من از خودم بیشتر بود. ملی پوش پرتاب دیسک ایران در مورد اینکه چرا حداقل یک مسئول از فدراسیون در مسابقه حضور نداشت، گفت:شاید در زمین دیگری بودند، اما فکر می کنم در آخرین پرتاب آمدند. اشکال ندارد شاید هم فکر کردند ما مصدوم هستیم و نیامدند.
حدادی در مورد برنامه هایش برای بازی های کشورهای اسلامی گفت:با شروع مسابقات در تهران تمرین خواهم کرد و امیدوارم بتوانم آنجا با یک رکورد خوب به مدال برسم. 

 احسان حدادی

حدادی انتظار رکورد 65 متر را داشت

 وی در مورد اینکه حمایت های فدراسیون دوومیدانی چگونه است، اظهار داشت:تا اینجای کار حمایت کرده اند و به برنامه هایی که داشتیم، نه نگفتند.
نایب قهرمان پرتاب دیسک لندن با اشاره به اینکه هزینه های جراحی ام تاکنون پرداخت نشده است، افزود:فدراسیون سهم خودش را در مورد هزینه های عمل پرداخت کرده است اما کمیته ملی المپیک وزارت ورزش هنوز کاری نکرده اند و باید از خودشان بپرسید.

احسان حدادی پس از قهرمانی در لیگ طلایی

احسان حدادی پس از قهرمانی در لیگ طلایی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از فارس /ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف