نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون از چک خوردن تا بوکس کار کردن “احسان علیخانی” در خندوانه
احسان علیخانی ، برنامه خندوانه
“احسان علیخانی” در پانصدمین قسمت از برنامه خندوانه مهمان رامبد جوان شد و ماجراهای بسیار جالب از شایعه درگذشت تا جوک های ماه عسل را تعریف کرد. فیلم خواندن جوک های احسان علیخانی توسط رامبد جوان را در ادامه ببینید.
تاریخ انتشار : 13 اردیبهشت 1396

احسان علیخانی مهمان ویژه برنامه خندوانه

شامگاه سه شنبه دوازدهم اردیبهشت 96 به مناسبت پانصدمین برنامه خندوانه جشن و شادی در برنامه برپا شد. در ابتدای برنامه آهنگهای شاد خندوانه ای پخش شد و مردم با شادی و دست زدن این ترانه ها را زمزمه کردند . این قسمت از برنامه با اجرای رامبد جوان در ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. بعد از شادی و خواندن ترانه های شاد در برنامه، رامبد جوان از مهمان برنامه دعوت کرد که وارد استودیوی برنامه شود.

احسان علیخانی مجری برنامه ماه عسل وارد صحنه شد و بعد از سلام و احوالپرسی گفتگوی خوبی را با رامبد جوان رقم زد .

در ابتدای گفتگو رامبد جوان خطاب به احسان علیخانی گفت:تو یکی از بهترین و پرطرفدار ترین مهمان های برنامه بودی به همین دلیل است که در این ایام و در پانزدهمین قسمت برنامه دعوت کردیم که دوباره در برنامه حاضر شوی.

احسان علیخانی از عوامل برنامه خندوانه و افراد پشت صحنه این برنامه تقدیر کرد.

چندمین سال اجرای برنامه ماه عسل گذشته است؟

در ادامه رامبد جوان پرسید:از ماه عسل چه خبر ؟ چندمین سال از اجرای برنامه ماه عسل گذشته ؟ که علیخانی پاسخ داد :امسال یازدهمین سال ماه عسل است.

حاشیه های برنامه سه ستاره احسان علیخانی

سوال بعدی رامبد جوان از علیخانی درباره برنامه سه ستاره و حواشی آن بود که علیخانی گفت:سه ستاره برنامه پر حاشیه ای بود که اگر بخواهم همه را بگویم شاید باعث ناراحتی خیلی ها شود. اجازه بدهید یک اعتراف کنم، تو دیوانه ترین آدمی هستی که در سه ستاره حضور داشتی ، اما دیوانه به تعبیر بسیار خوب .تو برنده شدن در هر شرایطی را دوست داری اما راه آن را بلدی .

احسان علیخانی در خندوانه

پانصدمین برنامه خندوانه با حضور احسان علیخانی

احسان علیخانی در ادامه افزود: فضای سه ستاره جشنواره ای و آکادمیک نیست بلکه تنها یک برنامه تلویزیونی است.

با ورود یک مگس به برنامه دوباره ماجرایی در این برنامه رقم خورد و احسان از ورود مگس به خانه ها در گذشته گفت.

در ادامه برنامه و این گفتگو رامبد جوان اشاره ای به ساخته شدن جوکهایی در فضای مجازی درباره احسان علیخانی داشت و از وی پرسید:آیا با آنها می خندی ؟به کدامشان بیشتر خندیده ای ؟ و تعدادی از این جوکها را برای احسان علیخانی تعریف کرد.

شایعه فوت احسان علیخانی و چک خوردن احسان

رامبد درباره خبر شایعه فوت او سوال کرد که احسان  علیخانی گفت:ابتدای صحبت برای آقای توتونچی دست بزنید ( همان مجری که خبر فوت احسان را اعلام کرد) همه اینها تقصیر آقای توتونچی نبود بلکه انتشار این خبر در فضای مجازی باعث این اتفاق شد.

احسان علیخانی در ادامه از لحظه پخش این خبر و نحوه شنیدن آن گفت:من در دفترم در خواب بودم که با صدای یکی از بچه ها بیدار شدم که داشت قسم می خورد که احسان خواب است و نمرده.

به سراغم تلفن همراه که رفتم که با دیدن تماس های بی پاسخ که با من گرفته شده بود شگفت زده شدم .جواب عادل فردوسی پور را دادم، وقتی صدای من را شنید با کلی داد و بیداد تلفن را قطع کرد. سال 95 سال خوبی برای من نبود . تلفنم پشت سر هم زنگ می خورد .در این بین یکی از دوستانم که مدت ها از من خبر نداشت وارد دفتر شد و شروع به گریه کردن کرد باور نمیکرد که من زنده وقتی من را دید یک سیلی به من زد و رفت. حال مادرم از همه بدتر بود، وقتی با تلفن با او صحبت می کردم و می گفتم که من زنده امم باور نمیکرد و میگفت به من دروغ نگویید . با این شایعه ها من نگرانم اگر بمیرم کسی باور نکند.

احسان علیخانی در خندوانه

پانصدمین برنامه خندوانه با حضور احسان علیخانی

جوک های ماه عسلی احسان علیخانی

در ادامه گفتگو رامبد جوکهایی از بغض احسان علیخانی در ماه عسل خواند و احسان علیخانی از خاطره بغض کردن در ماه عسل گفت و باز هم جوک هایی از علیخانی تعریف شد وفضای شادی در برنامه ایجاد شد.

رامبد در علیخانی پرسید :احسان تو سوالی از من نداری؟ مجری ماه عسل پاسخ داد:همه مردم فکر میکنند مجری های برنامه مشکلی ندارد و خیلی از مردم با دیدن تو فکر میکنند خیلی بی دردی اما سوالی که میتواند در ذهن مردم پیش بیآید این است که رامبد اگر خیلی خسته شود چه کاری انجام میدهد؟ مجری خندوانه گفت:بزرگترین چیزی که یاد گرفته ام صب است. من در مواقع مواجهه با مشکلات سکوت می کنم و هیچ حرفی نمی زنم و تصمیمی نمی گیرنم من آدم صبوری هستم و نسبت به قبل آرام تر شدم و راحت تر خشمم را کنترل می کنم ، خیلی روی خودم کار می کنم، ورزش می کنم ،کمتر از عصبانی می شوم، سیگار را ترک کرده ام و برای سلامتی ام بیشتر تلاش می کنم.

در ادامه این گفتگو رامبد از علیخانی پرسید تو برای کنترل خشمت چه میکنی؟ علیخانی ادامه داد :احساس می کنم آدم ضعیفی هستنم و همین من را خشمگین می کند و احساس بدی در من به وجود می آورد. همین مسئله تلنگری برای من بود که برای حل این مسئله سراغ ورزش بوکس بروم و با این کار احساس کردم چقدر آرام تر شده ام.

در ادامه گفتگو رامبد جوان گفت :تا کی به برنامه سازی ادامه میدهی ؟ مجری ماه عسل پاسخ داد:تا جایی که بتوانم و موثر باشم در تلویزیون می مانم اما دوست دارم به سراغ مستند سازی و تهیه کنندگی بروم.

احسان علیخانی در خندوانه

پانصدمین برنامه خندوانه با حضور احسان علیخانی

در این بخش از برنامه خلاصه ای از لب آهنگ های هنرمندان در برنامه های گذشته پخش شد و کیک پانصدمین برنامه خندوانه روی میز قرار گرفت و علیخانی از برنامه سازان خندوانه تقدیم کرد و رامبد گزارشی از پویش های خندوانه داد.

در پایان برنامه احسان علیخانی برای همه مردم جهان صلح و آرامش و شادی آرزو کرد و برنامه با بریدن کیک و شادی پایان یافت.

فیلم خواندن جوک درباره احسان علیخانی توسط رامبد جوان

از شایعه درگذشت تا جوک های احسان علیخانی در خندوانه

از چک خوردن تا بوکس کار کردن “احسان علیخانی” در خندوانه
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 60
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 56 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف