نمناک فرهنگ و هنرچهره ها رازهایی که در ازدواج دوم بهاره رهنما سربسته ماند!
بهاره رهنما ، ازدواج
خبرهای ازدواج جنجالی بهاره رهنما گویا تمامی ندارد و هنوز بعد از گذشت چهار روز از انتشار این خبر ماجراهای ازدواج دوم بهاره رهنما با امیرخسرو عباسی ادامه دار است.
تاریخ انتشار : 8 شهریور 1396

معماهایی عجیب در ازدواج جنجالی بهاره رهنما

بهاره رهنما بانوی بازیگر که همسر سابق پیمان قاسمخانی بود بعد از جدایی از همسر اولش چند روز پیش مراسم ازدواجش با امیرخسرو عباسی مالک یک برند آرایشی بهداشتی را برگزار کرد و با انتشار عکس های مراسمش به گفته خودش تابو شکنی کرد اما ماجرای ازدواج او هنوز یکی از جنجالی ترین خبرهای این روزها است.

واکنش خویشاوندان بهاره رهنما به ازدواجش چه بود

انتشار خبر و عکس ازدواج دوم بهاره رهنما با فردی به نام امیرخسرو عباسی بیش از آن که هواداران این بازیگر را شگفت زده کند پرسشی را پیش روی آنها گذاشت درباره واکنش خویشاوندان و دوستانش نسبت به این ازدواج.
در میان خویشاوندان بهاره رهنما به غیر از پدر و مادرش که تصاویرشان در کنار عروس خانم منتشر شد، چهره هایی نظیر مهراب قاسم خانی و همسرش شقایق دهقان که اتفاقا در حوزه اظهارنظرهای اجتماعی فعالند و مهراب شان تقریبا درباره هر اتفاق پرهیاهویی موضع گیری می کند، هنوز هیچ واکنشی از خود نشان نداده اند.
عین این مسأله درباره پریا قاسم خانی فرزند بهاره از همسر اولش پیمان قاسم خانی صدق می کند. این دختر جوان هم تاکنون هیچ واکنشی به این ازدواج نشان نداده است؛ همین طور افرادی چون سروش صحت که در حلقه نزدیکترین دوستان بهاره بوده اند.
در این این بین البته سهوا یا عامدانه تصویری از حضور بهاره رهنما با لباس عروس در کنار شقایق دهقان در پشت صحنه نمایشی به نام «در چشمان تو اسب می دوید» به نام عکس شب عروسی منتشر شد که البته خیلی زود هم تکذیبیه پشت تکذیبیه رسید درباره عکس.

 بهاره رهنما

بهاره رهنما در کنار امیرخسرو عباسی همسر جدیدش

شقایق دهقان و همسرش این روزها در پاریس به سر می برند و مشغول گذران تعطیلات تابستانی اند! اما بعید است بخصوص با حضور فعال مهراب قاسمخانی در فضای مجازی از ازدواج دوم بهاره خبر نداشته باشند. پس چرا واکنش نشان نداده اند و حتی در حد یک پیام تبریک خشک و خالی نیز به استقبال این قضیه نرفته اند؟ احترام به پیمان دلیل این مسأله است؟ یا آن که ترجیح داده اند کلا بیخیال ماجرا شوند؟ همین پرسشها درباره عدم موضع گیری پریا هم وجود دارد.
بهاره رهنما چندی پیش اعلام کرده بود اگر پیمان همسر او نیست اما دوست سی ساله اوست و قدیمی ترین دوست او به شمار می رود؛ حالا سکوت سنگین حلقه اول از نزدیکان بهاره رهنما به ازدواج دوم وی نشان می دهد که حتی در سبک زندگی های غیرسنتی و در میان آنهایی که جزو به اصطلاح روشنفکران قلمداد می شوند نیز سایه سنتها و عرف بر روی تفکرات و رفتارشان به شدت سنگینی می کند.

رازهایی که در ازدواج دوم بهاره رهنما سربسته ماند!

رازهایی که در ازدواج دوم بهاره رهنما سربسته ماند!
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 164
برگرفته از سینما ژورنال / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 114 50
نظر کاربران
دایی علی

دایی علی

به نظر من پیمان قاسم خانی خیلی باوجود وباعشق ترازاین بود که بهاره بخاد بخاطر یک اشتباه نکرده اینجوری سرشو بشکنه بعد گردو جیبش کنه کدوم مردی است زنشو حتی جداشده باشه راحت تحمل کنه کناردیگری بهاره بد کردی باپیمان

پاسخ دادن 21 21
دختر ایرانی

دختر ایرانی

به پیمان چه بدی کرده بعد سه سال دوباره ازدواج کرده شماها چرا منقرض نمیشید مردا زن دارن زن دوم میگیرن چیزی نیست ولی یه زن که جدا شده دوباره ازدواج کنه میگید بد کرده متأسفم برای افکار پوسیده و زن ستیزتون

پاسخ دادن 57 10
هموطن

هموطن

این بیچاره مثل مهناز افشار، آزاده نامداری و نگار جواهریان که نیومده روی زندگی کسی دیگه آشیانوشو بسازه بلکه بعد از طلاق طبق شرع ازدواج کرده

پاسخ دادن 34 4
یک انسان

یک انسان

قضاوت فقط خدا

پاسخ دادن 3 6
سحر

سحر

خوب کاری کرده

پاسخ دادن 1 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف