نمناک سرگرمیدیدنی ها استعداد عجیب و غریب کودک 19 ماهه در خواندن کلمات + عکس
استعداد کودک ، کودک
کودک 19 ماهه که بیش از 300 کلمه می تواند بخواند تا 50 می تواند بشمارد و دارای استعدادهای نهفته ای است، این کودک خردسال با این نبوغ عجیبش همگان را شگفت زده کرده است.
بازدید : 3,514 نفر

استعداد کودک 19 ماهه

در دنیا افرادی هستند که از استعداد و نبوغ بی نظیری برخوردارند چنانچه باور کردنش برای هر کسی دشوار است همه ما می دانیم که خواندن امری است که انسان در سن 5 و 6 سالگی در مدرسه شروع به یادگیری می کند و اکثر کودکان دراین سن باخواندن آشنا می شوند، اماکودک 19 ماهه توانایی خواندن 300 کلمه را دارد او حتی می تواند تا 50 را راحت بشمارد.
مادر این پسر بچه باهوش لاتویا با گرفتن فیلمی از پسرش در خانه صحت این امر را به تصویر می کشد در فیلمی که ارسال شده است کودک واژه Like را در ابتدا وارونه بدست می گیرد ولی وی پس از چند ثانیه کارت را می چرخاند و از روی آن می خواند، در حالی که اکثر نوزادان در این سن حدود چند کلمه بیشتر نمی توانند صحبت کنند.

استعداد کودک

این پسر بچه باهوش کارتر 19 ماهه ساکن کارولیا شمالی، جهانیان را شگفت زده کرده است مادر وی می گوید کارتر تمام آواها را می شناسد و به درستی تلفظ می کند.
پسر او از 12 ماهگی شروع به یادگیری کلمات کرده است و فقط با یکبار دیدن کلمات را به خاطر می سپرد پس از خواندن 6 کلمه و یادگیری آن پدر و مادر وی به مشاوره مراجعه کردند و پس از آن به نبوغ فرزند خود پی بردند به طوری که الان در سن سه سالگی 300 کلمه را می تواند بخواند.

استعداد کودک ، استعداد کودک 19 ماهه در خواندن

استعداد عجیب و غریب کودک 19 ماهه در خواندن کلمات + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
برگرفته از دولت بهار - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف