نمناک ورزشفوتبال علت استعفای کارلوس کی روش در امارات چه بود؟
کارلوس کی روش ، استعفای کی روش
در حالیکه خبر استعفای کارلوس کی روش از تیم ملی سوژه رسانه های پرتغالی شده بود کارلوس کی روش با انتشار بیانیه ای خبر استعفای خود را تایید کرد.
تاریخ انتشار : 19 دی 1395

کارلوس کی روش رسما استعفا داد

پس از کش و قوس های فراوان و شک و شبهات ایجاد شده مبنی بر استعفای کارلوس کی روش بخاطر چندین بار متوالی سرانجام این سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران با انتشار بیانیه ای استعفای خود از هدایت تیم ملی ایران را تایید کرد،این خبر مهم بار دیگر به تیتر یک رسانه های ورزشی جهان تبدیل شد.

کارلوس کی روش

استعفای کی روش، سوژه رسانه های جهان شد!

 
در این بیانیه آمده است:
  
بعد از جلسه ای با رئیس فدراسیون فوتبال ایران که 5 ساعت به طول انجامید، من نامه استعفای خود را از سمت هدایت تیم ملی ایران را تقدیم ایشان کردم.
 
این تصمیم در شرایطی حاصل شد که بعد از این نشست به این نتیجه رسیدیم که هیچگونه شرایطی برای ادامه طرح آماده سازی جام جهانی وجود نداشته و مخالفت های همیشگی توسط سرمربیان باشگاه ها با برنامه های فدراسیون و سرمربی تیم ملی وجود دارد.
 
بعد از گذراندن یک سال و قرار گرفتن در رتبه اول مرحله گروهی مرحله مقدمانی جام جهانی و قرار گرفتن نام ایران در رتبه اول رده بندی فیفا در آسیا، رئیس فدراسیون نیز تایید کرد نه اقتدار و نه شرایط لازم برای اجرای طرح آماده سازی تیم ملی وجود ندارد.

بیانیه کارلوس کی روش برای استعفایش از تیم ملی

علت استعفای کارلوس کی روش در امارات چه بود؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از برترینها - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف