نمناک بهداشت و سلامتسلامت جنسی اشتباهات مخرب مردانه در رابطه زناشویی
اشتباهات رابطه زناشویی ، اشتباهات مردان در رابطه زناشویی
اغلب مردان در زمان رابطه زناشویی دارند یا از روی بی آگاهی و یا خودخواهی اشتباهاتی می کنند که باعث ایجاد ناراحتی در همسرشان می شود.

اشتباهات مردان در رابطه زناشویی که کیفیت رابطه جنسی را کم می کند

اشتباهات رابطه زناشویی سبب کاهش لذت و کیفیت روابط جنسی می شود و زندگی زناشویی را تحت تاثیر خود قرار می دهد . مردان در برقراری رابطه جنسی رفتارهایی را ناآگاهانه انجام می دهند که موجب سردی روابط زناشویی می شود و اگر این تفکرات را زندگی جنسیشان تغییر دهند زندگی آنها بهتر و عاشقانه تر می شود.

در این بخش از سلامت جنسی نمناک به اشتباهات مردان در رابطه زناشویی می پردازیم.

اشتباهات رابطه زناشویی

بزرگترین اشتباهات شایع مردان در انجام رابطه زناشویی

10 مورد از اشتباهات رابطه زناشویی و رفتار نادرست مردان در رابطه جنسی

اشتباه اول مردها فکر میکنند رابطه جنسی را باید سریع شروع کنند

تحریک جنسی در مردان به سرعت انجام می گیرد اما تحریکات جنسی برای زنان به سرعت انجام نمی پذیرد . بسیاری از مردان در اتاق خواب فراموش می کنند که همسرشان زود تحریک نمی شود و احتیاج به کمی بوسه و بغل و نوازش برای تحریک شدن دارند.

باید بدانید تنها 3 ثانیه آغوش و بوسه در بدن زن هورمون اکسیتوزین را ترشح می کند و موجب ایجاد حس نزدیکی و عشق در زنان می شود و کلید بهبودی روابط زناشویی در بین زن و مرد است پس لازم است مردان دقت کنند که قبل از برقراری رابطه همسر خود را با پیش نوازی به تحریک جنسی برسانند و سپس رابطه را برقرار سازند.

تقویت رابطه

مردان چه اشتباهاتی در شروع رابطه زناشویی دارند؟

مخرب ترین اشتباهات مردان در رابطه زناشویی

اشتباه دوم مردها فکر می کنند می دانند همسران چه می خواهد

باید بدانید اگر زن تحریک نشده باشد و از رابطه لذت نبرد شما نمی توانید به راحتی به این موضوع پی ببرید . بنابراین هنگام برقراری رابطه جنسی با پرسیدن سوالاتی مانند ” این حس خوبی می دهد؟” یا ” خودت بگو چه کار کنم؟” بگذارید زن مرد را راهنمایی کند.

اشتباه سوم مردها فکر می کنند زنان ادبیات جنسی را دوست ندارند

در ادامه نکاتی که در قسمت های بالا در بخش سلامت نمناک گفته شد باید بگوییم که مردها فکر می کنند زنان ادبیات جنسی را دوست ندارند و گاهی از بکار بردن آن پرهیز می کنند.

اما باید بدانید زنها ادبیات جنسی را دوست دارند به شرطی که مردها بدانند که چطور این ادبیات جنسی را با همسرشان شروع کنند و تشخیص دهند همسرشان از چه حالت و رفتاری بیشتر لذت می برند.

صحبت های جنسی با زن موجب از بین رفتن خجالت او می شود و همچنین باعث می شود که زن و مرد به شناخت بهتری از زندگی جنسی یکدیگر برسند.

ادبیات جنسی

اشتباهات آقایان در رابطه زناشویی

اشتباهات مردانه در رابطه زناشویی

اشتباه چهارم مردها آناتومی کولیتوریس را نمی دانند

بیشتر زنها نیاز به تحریک جنسی از طریق تحریک کولیتوریس دارند اما بسیاری از مردها آناتومی کولیتوریس را نمی شناسند.

شناخت آناتومی کولیتوریس و یادگیری تحریک زن به وسیله آن سبب افزایش رضایت جنسی زنان می شود و با تحریک جنسی زن روابط جنسی بهتری بین زوجین برقرار می شود.

عصبهای متصل به کولیتوریس در کل اندام تناسلی زن پخش شده است و اگر بیش از اندازه مورد فشار قرار گیرد ، موجب ایجاد درد شدید و آسیب به واژن می شود .

آقایان باید چگونگی تحریک کولیتوریس را با پرسیدن از همسرشان یادبگیرند و خجالت نکشند زیرا زندگی جنسی ایده آل اهمیتی فوق العاده دارد و موجب خوشبختی می باشد .

دانستنی های زنانه

اشتباهات مردان در برخورد با زنان در رابطه زناشویی

 اشتباهات رایج و بزرگ مردان در رابطه زناشویی

اشتباه پنجم مردها فکر می کنند باید طبق برنامه خودشان پیش بروند

مردان باید روش های مختلفی را در رابطه جنسی پیاده کنند و نظر زنان را در هر مورد بپرسند. هنگامی که مردی در مورد یک برنامه جنسی با زنش به نتیجه برسد باید همان را ادامه دهد واز همسرش بخواهد که هر طور می خواهد شکل رابطه را تغییر دهد.

مردان باید بدانند که تحریک جنسی زنان کاملا به حالت روحی زن در آن لحظه بستگی دارد و به شدت تحت تاثیر سیکل قاعدگی اوست. گاهی نوک سینه ها ( در اثر سیکل قاعدگی) آنقدر حساس است که بدتر زن را آزرده می کند و یا گاهی اندام تناسلی زن بدون هیچ تحریکی پذیرای رابطه جنسی است.

اشتباه ششم مردها تنها به تحریک جنسی زن می پردازند

زنان در اثر تحریک حسی و روحی بیشتر لذت می برند اما مردان به اشتباه فکر می کنند که زنان فقط از تحریک جنسی لذت می برند و تنها به این کار می پردازند .

تعریف از زیبایی زن ، به یاد آوردن یک خاطره دلپذیر و یک حافظه جنسی در گذشته و یا حتی گفتن جملات عاشقانه و دلنشین شاید بیشتر از تحریک اندام جنسی زن موجب لذت او شود.

خواسته زنان

اشتباهات مردان در تحریک زنان قبل رابطه زناشویی

 اشتباهات رابطه زناشویی

اشتباه هفتم تنها رابطه دخول زن را به ارگاسم می رساند.

برای بیشتر زنان به تنهایی دخول سبب ارضای آنها نمی شود چون با بیشتر حالات رابطه جنسی، کولیتوریس تحریک نمی شود. برای تمام زنان تحریک دهانی و و تحریک کولیتوریس با دست لذت بخش تر از دخول است .

این راهها نباید اعتماد به نفس مرد را در انجام رابطه جنسی کم کند. تحریک کولیتوریس با دست یا دهان بهترین راه تحریک زن قبل از عمل دخول است که با این روش بیشتر زنان به ارضای داخلی و واژینال می رسند.

در طول رابطه جنسی نباید مردسالاری باشد و باید مردان در هنگام برقراری رابطه جنسی، لجبازی و عدم احترام به خواسته زن را کنار بگذارند تا بتوانند روابط جنسی سالمی برقرار کنند .

خواسته های زنان در رابطه

اشتباهات آقایان در به ارگاسم رساندن زنان در رابطه زناشویی

 اشتباهاتی که مردان در رابطه زناشویی مرتکب می شوند

اشتباه هشتم بدون یک کلمه حرف، پیش به سوی رابطه جنسی

خیلی از مردها به اشتباه تصور می کنند که باید همسرشان همیشه به درخواست جنسی آنها پاسخ مثبت بدهد و این یک وظیفه ی اجباری برای او به شمار می رود . شما باید محترمانه و اندکی مظلومانه! از همسرتان درخواست رابطه کنید و بدانید با این درخواست چیزی از مردانگی شما کم نمی شو.د

اشتباه نهم فکر کنید همسرتان باید مثل یک هنرپیشه فیلمهای محرک رفتار کند

یکی از بدترین چیزهایی که برخی از مردان از همسرشان انتظار دارند که خیال پردازی هایی که در فیلم های پورنو می بینند را برای آنها انجام دهد.

باید بدانید این فیلم ها تلاش می کنند که صحنه خوبی را برای بیننده بسازند نه اینکه لذت و میل هنرپیشه ها را بیشتر کنند. پس با همسرتان مثل یک ابزار رفتار نکنید که او احساس بی کفایتی کند.

توقعات بیجا

اشتباهات مردان در مورد رابطه زناشویی

مردان در رابطه زناشویی چه اشتباهاتی دارند؟

اشتباه دهم فراموش کردن محرک های جنسی دیگر

متداول ترین نواحی تحریک پذیر بدن خانمها سینه ها، نوک سینه ها و اندام جنسیشان هستند اما بیشتر زن ها نواحی تحریک کننده دیگری هم به جز سینه ها، نوک سینه ها و اندام جنسیشان دارند که باید آنها را کشف کنید .

برای پیدا کردن نواحی تحریک کننده همسرتان وقت بگذارید:گردن، شانه ها، پشت، باسن حتی پاها هم جزو نواحی تحریک پذیر بدن خانمها هستند . برای اینکه بتواننید این نواحی را کشف کنید از همسرتان بپرسید که چه دوست دارد. 

 

اشتباهات رابطه زناشویی و کارهای غلط مردان در نزدیکی با همسر

اشتباهات مخرب مردانه در رابطه زناشویی
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 128
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن /آ
این مطلب مفید بود ؟ 122 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف