نمناک تکنولوژیتبلت و موبایل پس از افتادن گوشی و ضربه خوردن آن چه کنیم؟
آسیب رسیدن به گوشی هنگام افتادن ، افتادن گوشی
برای خیلی از افراد پیش آمده است که به هنگام افتادن گوشی و ضربه خوردن آن دست و پای خود را گم کرده و نمیدانیم چکار کنیم راه حل این موضوع را درنمناک ملاحضه فرمایید.
بازدید : 8,550 نفر

کارهایی که بعد از افتادن گوشی باید انجام دهیم

برای خیلی از ما پیش آمده که ناخواسته گوشی یا تبلت از دست مان بی افتد

در این حالت اولین کاری که میکنید چیست؟

آیا از اینکه چگونه عملکرد دستگاه را بعد از افتادن بسنجید اطلاع دارید؟

اگر گوشی شما بر روی سنگ یا هر سطح دیگری افتاد بلافاصله برداشته و ریست کنین یا راه اندازی مجدد را انجام دهید.با این کار سخت افزار های شما نیز ریست می شوند.راه اندازی مجدد در گوشی های مختلف فرق دارد.در گوشی های اندرویدی اگر خاموش و بعد از چند ثانیه روشن کردید و برنامه ها با مشکل اجرا شد میتوانید دستگاه را ریست سخت افزاری کرده و باتری را خارج کنید و دوباره قرار دهید.

 

ضربه خوردن گوشی هوشمند

برخورد گوشی هوشمند با سنگ یا با سطوح مختلف

اگر با روش بالا گوشی روشن نشد و واکنش نشان نداد دستگاه را به شارژ بزنید.این کار به گوشی شک وارد می کند و آسیب جدی به ان وارد نشده است.اگر روشن نشد و تغییری دیده نشد از برق بکشید زیرا ضربه جدی بوده و به مدارات گوشی آسیب رسیده است.

بیشتر وقت ها آسیب به صفحه نمایش وارد می شود که باید با روش زیر از سلامت آن آگاه شویم.با راه اندازی مجدد مشخص می شود ولی در بدترین حالت ممکن است بعد از روشن کردن گوشی ، اسکرین گوشی شما عمل نکند که در این حالت حتما باید به تعمیرگاه مراجعه کنید.از قابلیت های لمسی گوشی مانند بزرگنمایی و … استفاده کنید.

باید بررسی کنید برنامه ها و سیستم گوشی به درستی کار میکند یا خیر.اگر به بخش سخت افزار آسیب نرسیده باشد برنامه ها به درستی اجرا می شوند.بعد افتادن گوشی اینکه هنگ کند تعجب آور نیست.در صورت نتیجه نگرفتن از این روش ها ضربه جدی بوده و باید به تعمیرگاه مراجعه کنید.

 

افتادن گوشی

 

ضربه خوردن گوشی به هنگام برخوردبه زمین

 

پس از افتادن گوشی و ضربه خوردن آن چه کنیم؟

پس از افتادن گوشی و ضربه خوردن آن چه کنیم؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از پرشین وی - /ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف