نمناک اخباراقتصاد جزئیات افزایش حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی در سال 95
حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی ، تامین اجتماعی
حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی در سال 95 افزایش خواهد یافت . مدیرکل امور فنی مستمری های سازمان تأمین اجتماعی در رابطه با این خبر خوش توضیحاتی ارائه دادند.
تاریخ انتشار : 24 خرداد 1395

افزایش حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی

مدیرکل امور فنی مستمری های سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت افزایش حقوق مستمری بگیران این سازمان در ١٣ اداره کل این سازمان از ٢٤ خرداد خبر داد.

منصور آتشی در این باره اظهار داشت:هیأت وزیران در تاریخ ١٦ خرداد افزایش حقوق مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی را تصویب کرد و در این سازمان اقدامات لازم برای اجرای این مصوبه صورت گرفت و نرم افزارهای مربوطه تهیه شد.

وی با بیان اینکه مستمری بازنشستگان تأمین اجتماعی از ٢٠ لغایت ٢٧ هر ماه به حساب آنان واریز می شود، گفت:افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی در ٢٠ استان کشور از ٢٠ خرداد و همزمان با حقوق خردادماه درحال پرداخت است.

آتشی ادامه داد:متاسفانه در ١٣ اداره کل به دلیل اجرای برنامه پرداخت متمرکز، بروز نقص فنی در نرم افزار مربوطه منجر به چهار روز تأخیر در اِعمال افزایش حقوق بازنشستگان شد که بابت این موضوع از بازنشستگان و مستمری بگیران محترم پوزش می طلبیم.

مدیرکل امور فنی مستمری های سازمان تأمین اجتماعی گفت:بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی در سراسر کشور که تاریخ دریافت مستمری آنان از ٢٤ لغایت ٢٧ هر ماه است؛ حقوق خرداد ماه را بر اساس افزایش اعمال شده برای سال جاری دریافت می کنند.

وی ادامه داد:در ١٣ اداره کل که برنامه پرداخت متمرکز درحال اجراست نیز؛ مستمری بگیرانی که از ٢٠ لغایت ٢٣ هر ماه حقوق دریافت می کنند، حقوق خرداد ماه را مطابق روال گذشته و بر اساس حقوق سال ٩٤ دریافت کرده اند که مابه التفاوت حقوق خرداد این عزیزان نیز در روز ٢٤ خرداد به حساب آنان واریز می شود.

براساس گزارش سایت تامین اجتماعی، ١٣ اداره کل مورد اشاره عبارتند از ادارات کل تأمین اجتماعی غرب تهران بزرگ، شرق تهران بزرگ، بوشهر، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، فارس، اصفهان، کرمان، هرمزگان، همدان، مازندران و البرز.

جزئیات افزایش حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی در سال 95

جزئیات افزایش حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی در سال 95
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 112
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 72 40
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف