الناز حبیبی

الناز حبیبی اسکی باز می شود + عکس

تاریخ انتشار : 25 آذر 1393کد مطلب : 10353زمان مطالعه : 1 دقیقه
الناز حبیبی بازیگر سینما و تلویزیون در فضای مجازی اینبار عکسی متفاوت و جالب از خود را منتشر کرده است که در ادامه میبینید.

الناز حبیبی بازیگر زن مشهور عکسی جالب از خود در حال اسکی بازی در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته و در توضیح آن نوشته::«الناز اسکی باز می شود. ممنون فن پیج های عزیز خیلی دوستون دارم.»

اسکی بازی الناز حبیبی

الناز حبیبی متولد 21 مرداد 1367 در تهران است. در کودکی کار تئاتر انجام می داده، او از سال 1378 کارش را با کانون پرورش فکری کودکان شروع کرده تا به اینجا که چند سریال و فیلم سینمایی بازی کرده.

بعد از آن آقای «سعید سلطانی» برای 3 تا از فیلم هایش وی را انتخاب می کنند و کم کم به صورت جدی تر این حرفه را دنبال می کند.الناز حبیبی برای 3 فیلم از کیانوش عیاری جلوی دوربین رفت، سریال «فاصله ها» را بازی کرد و بعد با پروژه سینمایی «پیتزا مخلوط» همکاری کرده، سریال «سی امین روز» که در ماه رمضان پخش شد را بازی کردو همچمنین  در سریال آقای «سیروس مقدم» به نام تاثریا نقش آفرینی کرد.

وی نیز با بازی در سریال دودکش و دردسر های عظیم از محبوبیت خاصی برخوردار شد. حبیبی با وجود این که بازیگر جوانی است، اما تلاش کرده با انتخاب های دقیق، نقش های متفاوتی را بازی کند.

الناز حبیبی اسکی باز می شود + عکس

4.163
این مطلب مفید بود ؟5211
منبع : نمناک - / ل
برچسب :
وبگردی