دیگران چه می خوانند..؟
نمناک دنیای مدطلا و جواهرات انگشتر الماس 118800000000 تومانی + عکس
انگشتر الماس ، الماس صورتی
تک نگین روی انگشتر الماس لقب گرانقیمت ترین انگشتر جهان را به او داد. کارشناسان گوهر شناسی اعلام کردند که رنگ این الماس در دنیا نظیر ندارد.
بازدید : 13,260 نفر

انگشتر الماس صورتی با قیمتی باورنکردنی

انگشتر الماس حتی با یک نگین کوچک هم ارزش و جذابیت دارد. انواع مختلفی از این دسته انگشترهای تک نگین برای حلقه ازدواج و نامزدی ساخته شده اند که در میان آنها یکی به عنوان بی مثال ترین شناخته می شود.

الماس صورتی روی گران ترین انگشتر الماس دنیا

این الماس بزرگ ترین الماس صورتی است که ماه آینده در حراج به فروش خواهد رسید. این الماس از سوی مؤسسه گوهرشناسی امریکا دارای بالاترین درجه رنگ بندی شناسایی شده که در جهان منحصر به فرد است.این الماس قرار است در حراج ساتبای، در معرض دید مشتریان قرار بگیرد و برای فروش عرضه شود.کارشناسان می گویند این الماس بسیار نادر و استثنایی است و در کل جهان کمتر از 5 درصد از الماس ها می توانند رنگ صورتی داشته باشند.

انگشتر الماس

عکس گرانقیمت ترین انگشتر الماس در جهان

کارشناسان عتیقه و جواهرات می گویند تاکنون بالاترین قیمت برای فروش یک الماس صورتی تعیین شده بود که وزن آن 78/24 قیراط بوده و به قیمت 46 میلیون پوند در حراج ساتبای فروخته شده است.

انگشتر الماس 118800000000 تومانی + عکس

انگشتر الماس 118800000000 تومانی + عکس
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 28
برگرفته از رکنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 24 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف