نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون سیمپسون ها رکورد دار طولانی ترین مجموعه انیمیشنی
سیمپسون ها ، شبکه فاکس
سیمپسون ها با دریافت سفارش مجموعه بیست و نهم و سی ام و با مجموع 669 قسمت رکورد طولانی ترین مجموعه انیمیشن را شکست.

رکورد شکنی سیمپسون ها

مجموعه انیمیشنی «سیمپسون ها» طولانی ترین مجموعه دارای متن در تلویزیون آمریکا است.

شرکت فاکس دو مجموعه دیگر از «سیمپسون ها» را سفارش داد. مجموعه 29 و 30 تعداد قسمت های این انیمیشن را به 669 رساند و با این سفارش مجموعه گان اسموک 635 قسمت را پشت سر گذاشت.

روز گذشته شبکه فاکس سریال انیمیشنی «سیمپسون ها» را برای فصول 29 و 30 تایید کرد. این به آن معنی است که تا آخر فصل 30 تعداد اپیزودهای این سریال در مجموع به 669 عدد می رسد و این رکورد طولانی ترین پخش یک سریال از تلویزیون است. این رکورد فعلا در اختیار سریال وسترن «دود اسلحه» است که از سال 1955 تا 1976 معادل 635 قسمت را روانه آنتن تلویزیون کرد.

شبکه فاکس

انیمیشن سیمپسون ها

ال جین، تهیه کننده و یکی از اعضای اصلی تیم نویسندگان سیمپسون ها در مورد تایید شدن سریالشان تا فصل سی ام به سی ان ان گفت:«ما 669 بار سعی کردیم که بهترین قسمت سریالمان را بسازیم!»

«سیمپسون ها» که بیش از دو دهه است که از تلویزیون آمریکا پخش می شود، اولین بار روز 17 دسامبر 1989 روی آنتن رفت و اخیرا هم توانست اپیزود 600 ام را رد کند. این سریال به معنای واقعی کلمه چند نسل از بچه های آمریکایی را بزرگ کرده، به آنها سبک زندگی آمریکایی را آموخته و وارد اجتماعشان کرده و از حیث تاثیری که روی مخاطب در این سال ها گذاشته با هیچ برنامه تلویزیونی دیگری قابل مقایسه نیست. ال جین معتقد است حالا آنها می توانند برای فصل شصتم سیمپسون ها هدف گذاری کنند.

سیمپسون ها رکورد دار طولانی ترین مجموعه انیمیشنی

سیمپسون ها رکورد دار طولانی ترین مجموعه انیمیشنی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از افکار نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف