نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون ساخت اپیزود نوروزی پایتخت منتفی شد؟!
اپیزود نوروزی پایتخت ، سریال پایتخت
درگذشت خشایار الوند نویسنده سریال پایتخت اتفاقی شوکه کننده برای عوامل این سریال بود و ساخت اپیزود نوروزی پایتخت را در هاله ای از ابهام فرو برد.
تاریخ انتشار : 11 اسفند 1397

ساخت اپیزود نوروزی پایتخت در هاله ای از ابهام

پنجشنبه 9 اسفند یکی از تلخ ترین روزها برای اهالی دنیای هنر بخصوص عوامل سریال پایتخت بود. خشایار الوند نویسنده سریال پایتخت صبح پنجشنبه جان به جان آفرین تسلیم کرد و همه را در بهت این اتفاق ناگوار فرو برد.

خبر شوکه کننده درگذشت خشایار الوند برای خانواده بزرگ پایتخت غیرقابل باور بود و نبود خشایار الوند ساخت اپیزود نوروزی پایتخت را در هاله ای از ابهام فرو برد.

آیا اپیزود نوروزی پایتخت ساخته میشود

درگذشت خشایار الوند نویسنده سریال پایتخت حال خانواده بزرگ پایتخت را دگرگون کرد و رفتن نابهنگام این نویسنده طناز ساخت اپیزود نوروزی پایتخت را به تاخیر انداخت. احمد مهرانفر بازیگر نقش ارسطو در سریال پایتخت با انتشار پستی از نبود خشایار الوند و ساخت اپیزود نوروزی پایتخت نوشت.

درگذشت خشایار الوند

درگذشت خشایار الوند ساخت اپیزود نوروزی پایتخت را به تاخیر انداخت

احمد مهرانفر با انتشار این عکس از دفتر خشایار الوند نوشت : قول داده بودی قصه رو تموم کنی .... تمومش نکردی و رفتی ... پس ما هم نمیسازیم ....

حد اقل تو این روزای ابری نه ، چرا که بارون میاد و یاد تو چشمامونو خیس می کنه ... آدما تو هوای صاف می خندن و می خندونن ، شاید بعداً وقتی هوای دلمون صاف شد .... برای یادگاری آخرین یادگارتو ساختیم...

خشایار عزیز ما رو ببخش نمیتونیم....

خشایار الوند ،سیروس مقدم و محسن تنابنده

خشایار الوند در کنار سیروس مقدم و محسن تنابنده

الهام غفوری تهیه کننده سریال پایتخت هم در یک گفتگو ضمن تایید صحبت احمد مهرانفر درباره نامشخص بودن تکلیف ساخت اپیزود نوروزی پایتخت به دلیل درگذشت خشایار الوند و حال بد عوامل این سریال صحبت کرد.

سریال پایتخت با نویسندگی خشایار الوند یکی از موفق ترین سریال های چند سال اخیر تلویزیون است که تابحال پنج فصل پربیننده را پشت سر گذاشته است و قرار بود که اپیزود نوروزی این سریال در قالب یک فیلم تلویزیونی با حضور همه عوامل ساخته شود که با درگذشت غم انگیز خشایار الوند در هاله ای از ابهام قرار گرفت.

اعلامیه شایار الوند

زمان برگزاری مراسم خشایار الوند

مراسم تشییع پیکر خشایار الوند نویسنده سرشناس کشورمان با حضور بسیاری از هنرمندان هم اکنون در حال برگزاری است.

ساخت اپیزود نوروزی پایتخت با درگذشت خشایار الوند منتتفی شد؟!

ساخت اپیزود نوروزی پایتخت منتفی شد؟!
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
منبع : صفحه شخصی احمد مهرانفر / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف