نمناک فرهنگ و هنرچهره ها بازیگران زن در اکران خصوصی ما همه گناهکاریم + عکس
ما همه گناهکاریم ، کودکان کار
در اکران خصوصی فیلم ما همه گناهکاریم علاوه بر بازیگران , کودکان کار هم حضور داشتند و این فیلم را تماشا کردند.
تاریخ انتشار : 30 دی 1395

اکران فیلم ما همه گناهکاریم برای کودکان کار

فیلم سینمایی «ما همه گناهکاریم» به کارگردانی حسن ناظر با حضور بازیگران برای کودکان کار اکران شد. فیلم سینمایی «ما همه گناهکاریم» در پردیس زندگی برای کودکان کار به نمایش درآمد.

در نمایش خصوصی «ما همه گناهکاریم» که ظهر امروز برگزار شد، تعداد زیادی از کودکان کار در سنین مختلف حضور داشتند و به تماشای فیلم نشستند.

در ابتدای مراسم اکران «ما همه گناهکاریم» نیوشا ضیغمی، الهام حمیدی، آنا نعمتی، منصور سهراب پور، روزبه معینی و سیدعلی ضیا با حضور روی صحنه درباره مشکلات کودکان و رسیدگی بیشتر مسئولان به وضعیت فعلی آنان به صحبت پرداختند.

ما همه گناهکاریم

بازیگران در اکران فیلم ما همه گناهکاریم

ما همه گناهکاریم

اکران ما همه گناهکاریم بری کودکان کار

نیوشا ضیغمی درباره برگزاری این مراسم گفت:«خوشبختانه مراسم به خوبی هرچه تمام تر برگزار شد و توانستیم دل کودکان را حتی برای چند لحظه شاد کنیم. بسیاری از کودکان حاضر در این جمع در حال حاضر از شرایط مناسبی برخوردار نیستند و برای امرار معاش به دست فروشی و برخی مشاغل سخت روی می آورند که این جای تأسف دارد.»

ما همه گناهکاریم

اکران خصوصی فیلم ما همه گناهکاریم

او در ادامه از جمع آوری کمک های نقدی این مراسم از سوی چند فرد خیر خبر داد و افزود:«بعد از پایان نمایش فیلم از سوی چند فرد نیکوکار مبالغی برای ساماندهی به وضعیت کودکان جمع آوری شد که این جای خوشحالی دارد. در روزهای پیش رو نیز همراه با سایر هنرمندان فعالیت های دیگری نیز در این زمینه انجام خواهیم داد تا بتوانیم قدمی هر چند کوچک برای کودکان کار برداریم.»

ما همه گناهکاریم

کودکان کار در اکران ما همه گناهکاریم

ضیغمی در پایان درباره اهداف این انجمن نیز گفت:«مهم ترین هدف انجمن برای این کودکان فعالیت های زیربنایی و زیرساختی است. انجمن به هیچ وجه فعالیت مقطعی نمی کند و تلاش دارد تا با ایجاد فرهنگ سازی، سوادآموزی و مهارت آموزی برای بچه ها این معضل را به صورت بنیادی ریشه کن کند. در واقع کودکان در این انجمن به این خودباوری می رسند که با آموزش های پایه ای در جامعه می توانند مفید واقع شوند و در آینده ای نزدیک در رشد و شکوفایی کشورمان سهیم باشند.»

با پایان صحبت های حاضرین، به چند تن از کودکان هدایایی به رسم یابود اهدا شد.

بازیگران زن در اکران خصوصی ما همه گناهکاریم + عکس

بازیگران زن در اکران خصوصی ما همه گناهکاریم + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از خبر آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف