نمناک دنیای مدگوناگون ملکه زیبایی مشهور مسلمان شد + تصاویر
ملکه زیبایی ، عکسهای ایکول الیکزانوا
ایکول الیکزانوا ملکه زیبایی 25 ساله مشهور مسلمان شد و این خبر را همراه با عکسی بسیار زیبا از خودش به 211 هزار طرفدارش در فضای مجازی اعلام کرد.
تاریخ انتشار : 6 آبان 1395

ملکه زیبایی قرقیزستان مسلمان شد

ایکول الیکزانوا یکی از ملکه های زیبایی مشهور آسیایی است که با انتشار عکسی زیبا از حجابش خبر مسلمان شدنش را علنی کرد .ملکه زیبایی اهل قرقیزستان تصمیم گرفته است از این پس حجاب اسلامی را رعایت کرده و این خبر را برای 211 هزار طرفدارش در شبکه مجازی اعلام کرد. ایکول الیکزانوا در آخرین پست خود که تصویری از او با روسری را نشان می دهد نوشت:من تصمیم گرفته ام از این پس حجاب به سر کنم و این تصمیم خودم است. خانواده ام نیز موافق این کار هستند و من بسیار از این تصمیم راضی و خوشحال هستم.

ایکول الیکزانوا ملکه زیبایی بدون حجاب

ملکه زیبایی

عکس ملکه زیبایی قرقیزستان قبل از مسلمان شدن

 این ملکه زیبایی قرقیزی همچنین اعلام کرده که از این پس همیشه حجاب خواهد داشت. برپایه این گزارش به نقل از aboutislam.net، تصمیم جدید این دختر 25 ساله برای داشتن حجاب بحث های اینترنتی گسترده ای را برانگیخته است.با این حال او از تصمیم خود ابراز رضایت می کند و معتقد است کسانی که با تصمیم او مخالفت می کنند مذهب را نمی شناسند. ایکول همچنین می نویسد:بیایید نسبت به همدیگر مهربانتر باشیم و احترام گذاشتن بیاموزیم. 

ملکه زیبایی قرقیزستان با حجاب

ایکول الیکزانوا

ایکول الیکزانوا ملکه زیبایی محجبه

 در این میان عده زیادی از طرفداران ایکول از تصمیم او حمایت کرده و در رابطه با پوشیدن حجاب نوشته اند:این اقدام، حقیقتا شجاعانه است .چنین انتخابی قطعا ساده نبوده است. این بازیگر مسلمان قرقیز همچنین اعلام کرده است که از این پس تنها در فیلم هایی ایفای نقش می کند که حجاب داشته و پوشیده باشد. در غیر این صورت وقتش را صرف امور خیریه و کمک کردن به دیگر دختران مسلمانی می کند که آن ها نیز حجاب را انتخاب کرده اند. 

ملکه زیبایی مشهور مسلمان شد + تصاویر

ملکه زیبایی مشهور مسلمان شد + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 77
برگرفته از آخرین نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 66 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف