نمناک فرهنگ و هنرموسیقی بازگشت مهدی مقدم پس از سالها
مهدی مقدم ، خواننده قدیمی
مهدی مقدم پس از سالها تلاش بالاخره توانسته مجوز برگزاری کنسرت هایش را در تهران بگیرد و برای اولین بار روی صحنه برود.

مهدی مقدم خواننده قدیمی پاپ بازگشت

مهدی مقدم پس از سالها بالاخره روی صحنه می رود تا اولین کنسرت رسمی اش را در میان طرفدارانش برگزار کند.

مهدی مقدم که در سالهای ابتدایی دهه 80 در موسیقی پاپ کشور حضور نسبتا موفقی داشت و آثارش با اقبال عمومی رو به رو شده بود، پس از سالها تلاش بالاخره توانسته مجوز برگزاری کنسرت هایش را در تهران بگیرد و برای اولین بار روی صحنه برود.
«مجید پیرایش» (مدیربرنامه های مهدی مقدم) صبح امروز در گفتگو با سایت «موسیقی ما» درباره آغاز تور کنسرت های رسمی مهدی مقدم توضیح داد:«خوشبختانه با همکاری مسئولین همه مشکلات حل شده و مجوزهای مهدی مقدم برای اجرای زنده در تهران و شهرستان صادر شده است.»

مهدی مقدم
مهدی مقدم

او با اشاره به تاریخ و زمان اجراهای زنده این خواننده در تهران و شهرستان گفت:«مهدی مقدم 5 مهر کنسرت بزرگ و ویژه اش را در تهران و سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه خواهد برد و برای این اجرا برنامه ریزی های زیادی نیز انجام شده است. این خواننده پیش از اجرای تهرانش در شهرهای لاهیجان، گرگان و انزلی هم روی صحنه خواهد رفت که تاریخ این اجراها هم مشخص شده است. 21 شهریور در لاهیجان، 28 شهریور در انزلی و 2 مهر در گرگان کنسرت های مهدی مقدم روی صحنه خواهند رفت تا او پس از سال ها بتواند پذیرای دوستدارانش باشد. همه مجوزهای این برنامه ها صادر شده و در روزهای آِینده بلیت فروشی این کنسرتها نیز آغاز خواهد شد.»

این خواننده که آلبوم های «خونسرد»، «سونامی» و «احتیاط» را در سال های گذشته در بازار رسمی موسیقی کشور منتشر کرده است، در آستانه انتشار آلبوم جدید خود است که اواخر پائیز امسال این آلبوم در بازار موسیقی کشور منتشر خواهد شد.

مهدی مقدم

کنسرت مهدی مقدم

 
مهدی مقدم پیش ازاین در گفت وگو یا سایت «موسیقی ما» درباره روند فعالیت های مجاز و برگزاری کنسرت هایش در تهران و شهرستان گفته بود:«انشا ا... و به لطف حضرت حق مشغول تمرین ھای فشرده برای شروع تور کنسرت سراسر کشور ھستیم که با لطف دوستان وزارت ارشاد این اجازه به من داده شده است. با اینکه مدت زیادی مشغول تمرین ھستیم و از ھر نظر برای یک اجرای حرفه ای با سوپرایزھای فراوان و یک کارگردانی خاص آماده ھستیم ولی برای لحظه ورود نمی دانم چه اتفاقی برای من خواهد افتاد. ھمین الان که پرسیدی هم در دلم غوغا به پا شد . امیدوارم بتوانم بر احساسات غلبه کنم.»
 

 

مهدی مقدم ، بازگشت مهدی مقدم خواننده قدیمی

بازگشت مهدی مقدم پس از سالها
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 10
برگرفته از 9 صبح - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 8 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف