نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون بازیگر نقش سردار همدانی در فیلم ایستاده در غبار + عکس
سردار همدانی ، فیلم سینمایی ایستاده در غبار
عماد محمدی بازیگر نقش شهید سردار همدانی در فیلم سینمایی ایستاده در غبار درباره بازی اش در این فیلم می گوید.
بازدید : 7,630 نفر

بازیگر نقش سردار همدانی 

فیلم سینمایی ایستاده درغبار دوران جوانی شهید سردار همدانی را به تصویر میکشد و عماد محمدی ایفاگر نقش این شهید بزرگوار است.

عماد محمدی بازیگر نقش شهید سردار همدانی در فیلم «ایستاده در غبار» در خصوص نقش خود و چگونگی آن گفت:در حدود 2 الی 3 ماه پیش طی تماسی از سوی آقای مهدویان، پیشنهاد بازی در نقش سردار همدانی به من داده شد. بعد از آن برای تست گریم رفتم و قرار شددر صورت نزدیک بودن به نقش، همکاری آغاز شود. نکته قابل تاکید، نزدیکی بازیگران به نقش های مورد نظر بوده است.

وی بیان کرد:«ایستاده در غبار» دوران جوانی شهید همدانی و حضور او در جنگ را به تصویر می کشد. برای نزدیکی به این نقش مصاحبه های فراوان ایشان را پیگیری کرده ایم تا بتوانیم به صحنه های جنگ نزدیک شویم.

عماد محمدی

محمد عمادی در فیلم سینمایی ایستاده در غبار

محمدی در مورد میزان نزدیکی به این نقش و باورپذیری آن اظهار داشت:در حال حاضر نمی توان نظری راجع به آن داد. کسانی که با شهید همدانی ارتباط داشته اند باید در مورد این موضوع نظر بدهند. اما امیدواریم که بازی من به شخصیت سردار نزدیک شده باشد.

وی عنوان کرد:خود من از نزدیک موفق به دیدار ایشان نشده بودم. قرار بود که شهید همدانی سرفیلمبرداری حاضر شوند و از نزدیک کار را مشاهده نمایند، که متاسفانه ایشان به درجه رفیع شهادت نائل شدند و این امر محقق نشد.

هنگامی که خبر شهادت ایشان به گروه رسید همه ما بسیار متاثر شدیم، حتی با عوامل به خانه ایشان رفته و با خانواده آن شهید دیدار کردیم.

عماد محمدی افزود:من با شنیدن خبر شهادت سردار همدانی بسیار شوکه شدم. در ابتدا این خبر را باور نمی کردم. در تحقیقاتی که در مورد ایشان انجام داده بودم متوجه شدم که شهید همدانی انسانی خاکی، مهربان و خوش برخورد بودند؛ به طور کامل شیفته شخصیت ایشان شده بودم.

وی از همکاری با مهدویان کارگردان اثر اظهار رضایت کرد و گفت:خوشبختانه آقای مهدویان یکی از کارگردان های آینده دار این مملکت است. او رفتار و تعامل بسیار خوبی با ما دارند.

فیلم سینمایی ایستاده در غبار

نمایی از فیلم سینمایی ایستاده در غبار

«ایستاده در غبار» عنوان اولین اثر سینمایی محمدحسین مهدویان است که فیلمنامه آن نیز توسط او به نگارش در آمده است. «حبیب اله والی نژاد» نیز تهیه کنندگی فیلم را بر عهده دارد و فیلم محصول سازمان هنری-رسانه ای اوج است.

فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» زندگی احمد متوسلیان را به تصویر می کشد. این اثر دومین همکاری تهیه کننده و کارگردان بعد از تجربه موفق مجموعه «آخرین روزهای زمستان» است.

بازیگر نقش سردار همدانی در فیلم ایستاده در غبار + عکس

بازیگر نقش سردار همدانی در فیلم ایستاده در غبار + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان ,‌ فارس - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف