نیکی کریمی و مهدی سلطانی بازی متفاوتی را در سریال کیمیا به کارگردانی جواد افشار تجربه می کنند.

سریال کیمیا با محوریت خانواده ایرانی به تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی و کارگردانی جواد افشار برای پخش از شبکه دو سیما در حال ساخت است. نیکی کریمی و مهدی سلطانی مدتیست در سکوت خبری جلوی دوربین سریال کیمیا قرار گرفتند. این در حالیست که تصویربرداری سریال به مرز 60 درصد رسیده است.

نیکی کریمی در سریال کیمیا


در این سریال نیکی کریمی نقش محبوبه زنی را بازی می کند که در روزهای پر التهاب سال 57 که جامعه آبستن حوادثی بزرگ است چاره ای جز اعتماد به نقشه های شوهرش ندارد. خانه ی آنها توسط اهالی محل شناسایی شده و محبوبه به ناچار به خانه ی مادرش پناه برده است. مادری که هنوز پس از گذشت سالها، ناراحتی اش را از ازدواج محبوبه و شهرام(مهدی سلطانی) پنهان نمی کند. شهرام یکی از مقامات بلند پایه ی امنیتی است که در مواجهه با حوادث انقلاب، چاره را در فرار می بیند و پیش از آن قصد دارد محبوبه را که باردار است، به جای امنی در خارج از کشور منتقل نماید اما...

بازیگران سریال کیمیا

مهراوه شریفی نیا، آزیتا حاجیان ، حسن پورشیرازی ، پوریا پورسرخ ، مهدی پاکدل ، سید مهرداد ضیایی ، رضا توکلی ، علی شادمان ، عطا عمرانی ، امیر کاظمی ، کاظم هژیرآزاد ، حسین توشه ، کورش زارعی ، شهین تسلیمی ، آشا محرابی ، سودابه بیضایی ، فریبا طالبی ، نسرین نیک ، وحید رهبانی ، مالک سراج ، عبدالحلیم تقلابی ، ابتسام بقلایی ، نوید خدا شناس، میرفرخ هاشمیان و محسن مجلس آرا از بازیگران سریال کیمیا هستند. 

بازی نیکی کریمی و مهدی سلطانی در کیمیا + تصاویر

3.951
این مطلب مفید بود ؟4011
برگرفته از روزنامه صبا , ایسنا - / ک
نظرات
وبگردی