نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون برنامه جدید فیتیله ای ها در فضای مجازی
فیتیله ای ها ، تلویزیون
تهیه کننده فیتیله ای ها از برطرف شدن مشکل شان با تلویزیون و برنامه های جدید عموهای فیتیله ای گفت.
تاریخ انتشار : 28 بهمن 1394

رابطه فیتیله ای ها با تلویزون 

به گفته علیرضا آقایی فیتیله ای ها این روزها در حال ساخت برنامه ای برای پخش در فضای مجازی هستند.

علیرضا آقایی در پاسخ به اینکه آیا مشکلشان با تلویزیون برای برگشتن به آنتن حل شده است؟ خاطرنشان کرد:خوشبختانه رابطه مان با تلویزیون خوب شده است اما فعلا برای اجرای برنامه در شبکه دو صحبتی انجام نشده است. ولی در عین حال در شبکه های یک، پویا و شبکه نسیم صحبت هایی برای حضور فیتیله انجام شده اما هنوز جدی نشده است. این جدی نشدن ربطی به حواشی ما ندارد، بلکه بیشتر به مسائل مالی و برنامه ریزی شبکه ها برمی گردد.

 عمو های فیتیله ای
وی در ادامه اعلام کرد:«فیتیله» در روزهای اخیر به شدت پر کار شده است. ما در حال حاضر مشغول ساخت تولیدات جدید هستیم؛ البته این بخش از تولید ربطی به تلویزیون ندارد و قرار است خارج از تلویزیون احتمالا در فضای مجازی پخش شود. سعی ما بر این است تا قبل از ایام نوروز بعد از انتخابات که فضای عمومی جامعه به حالت عادی برمی گردد تولیداتمان را آماده کنیم تا از فضای مجازی پخش شوند. قرار است یک مراسم رونمایی هم پیش از ایام نوروز از تولیدات جدید فیتیله داشته باشیم.
عمو های فیتیله ای
 
آقایی در پایان خطاب به مخاطبان برنامه «فیتیله» گفت:به مردم سلام ما را خیلی برسانید و از قول ما بگویید قلب همه فیتیله ای ها برای مردم می تپد و همان طور که آن ها دلشان برای ما تنگ شده ما دلمان بیشتر برای مردم تنگ شده است اما به نظرم این دلتنگی و دوری مثبت است؛ چراکه قرار است با انرژی بیشتری به آنتن برگردیم.
مدیر شبکه دو سیما اخیرا در گفت و گویی درباره اشتباه سهوی عموهای فیتیله ای و حواشی پیش آمده درباره احتمال بازگشت فیتیله ای ها به تلویزیون، گفت:فیتیله ای ها به عنوان گروهی از هنرمندان با تجربه کشورمان که سال هاست برای بینندگان به ویژه کودکان و نوجوانان برنامه اجرا می کنند، از اهالی رسانه اند و بالاخره مشکلشان حل خواهد شد فرجه زمانی برای زدوده شدن آزردگی ها لازمه کار است تا مشکل حل شود.

برنامه جدید فیتیله ای ها در فضای مجازی

برنامه جدید فیتیله ای ها در فضای مجازی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 16
برگرفته از ایسنا - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 16 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف