نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون بازگشت برنامه دورهمی با مهران مدیری؟!
برنامه دورهمی ، فصل جدید برنامه دورهمی
صفحه رسمی برنامه دورهمی با انتشار پستی که خبر از یک اتفاق جدید میداد شک و شبهه هایی درباره بازگشت دوباره برنامه دورهمی به راه انداخت.
تاریخ انتشار : 26 تیر 1398

ماجرای بازگشت دوباره برنامه دورهمی چیست

فروردین ماه سال گذشته بود که آخرین برنامه دورهمی با حضور عادل فردوسی پور مجری برنامه نود روی آنتن شبکه نسیم رفت . بعد از وقفه ای یکساله و انتشار خبرهایی متفاوت از پخش مجدد این برنامه در نهایت نوروز امسال و همزمان با مبعث پیامبر اکرم (ص) ویژه برنامه ای روی آنتن شبکه نسیم رفت.

بعد از صحبت هایی که درباره ساخت فصل جدید برنامه دورهمی مطرح شد مصطفی احمدی تهیه کننده برنامه دورهمی ساخت ادامه این برنامه با مهران مدیری را منتفی اعلام کرد، اما صفحه رسمی برنامه دورهمی با انتشار پستی خبر از اتفاقاتی داد که به نظر بیشتر مردم پخش مجدد برنامه دورهمی است.

ساخت فصل جدید برنامه دورهمی در هاله ای از ابهام

صفحه رسمی برنامه دورهمی با انتشار پستی شک و شبهه هایی درباره بازگشت دوباره برنامه دورهمی به آنتن تلویزیون به راه انداخت.

برنامه دورهمی

 

خبر صفحه برنامه دورهمی از بازگشت این برنامه

در صفحه رسمی برنامه دورهمی انتشار پستی که خبر از یک اتفاق که به زودی رخ میدهد بسیاری از دوستداران برنامه دورهمی را به بازگشت این برنامه به آنتن تلویزیون امیدوار کرد.

مهران مدیری

بازگشت برنامه دورهمی با مهران مدیری در هاله ای از ابهام

درحالی که تهیه کننده برنامه دورهمی ساخت مجدد این برنامه را منتفی اعلام کرده بود اولین روزهای تیرماه بود که ناصر قدیر کاشانی سرمایه گذار برنامه دورهمی با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرامش موجب به راه افتادن موج جدیدی درباره ساخت فصل جدید دورهمی شد.

مهران مدیری

دورهمی مهران مدیری با سرمایه گذار دورهمی

ناصر قدیر کاشانی با انتشار این عکس در کنار مهران مدیری نوشت :جاتون خالی ما الان * دورِهمیم* و انشاالله به زودی، با شما *دورِهمیم* #دورهمی

انتشار این پست توسط ناصر قدیر کاشانی امیدی در دل هواداران برنامه دورهمی زنده کرد و برخلاف اخبار منتشر شده درباره عدم ساخت برنامه دورهمی بسیاری از مخاطبان این برنامه منتظر آغاز فصل جدید دورهمی خواهند ماند.
 
شبنم مقدمی

شبنم مقدمی مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی

13 فروردین ماه امسال بود که بعد از وقفه ای طولانی مدت در پخش برنامه دورهمی ، تک قسمتی از برنامه دورهمی به مناسبت مبعث پیامبر اکرم (ص) روی آنتن رفت و مهران مدیری درباره ادامه این برنامه گفت :ما قرار نبود، برگردیم، اما الان اینجا ایستاده ایم. در واقع برنامه امشب ما فقط یک ویژه برنامه به مناسبت مبعث پیامبر (ص) است و ما دوباره بعد از بیست روز اردیبهشت ماه هفته ای سه شب با شما همراه خواهیم بود.
مهران مدیری

مهران مدیری مجری برنامه دورهمی

این خبر مهران مدیری با خوشحالی هوادارانشان همراه شد اما خبری از پخش این برنامه نشد و مصطفی احمدی چند وقت پیش ساخت دورهمی را منتفی اعلام کرد اما پست ناصر قدیر کاشانی باز هم نور امیدی را در دل هواداران مهران مدیری و برنامه دورهمی روشن کرد و این خبر منتشر شده در صفحه رسمی برنامه دورهمی نویدبخش آغاز دوباره این برنامه پرطرفدار شد.

برنامه دورهمی باز هم به آنتن تلویزیون باز میگردد؟!

بازگشت برنامه دورهمی با مهران مدیری؟!
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
منبع : صفحه برنامه دورهمی / صفحه ناصر قدیر کاشانی / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف