نمناک دنیای مدگوناگون حرفه ای کروات و پاپیون ببندید + آموزش آسان و تصویری
بستن کراوات و پاپیون ، بستن کراوات
“بستن کراوات و پاپیون” یک مهارت مهم است که همه آقایان باید بلد باشند تا بتوانند با استفاده از آن ها استایل رسمی شان را جذاب تر کنند.

آموزش بستن و گره زدن کراوات و پاپیون

مهارت بستن کراوات با مدل های متنوع باعث تغییر در استایل و جذاب تر شدن تیپ شما میشود, هر مردی باید بتواند خودش کراوات و پاپیون اش را گره بزند اما اگر جزو آقایانی هستید که این مهارت را ندارید نگران نباشید در این مطلب آموزش تصویری و مرحله به مرحله بستن کراوات و پاپیون را برای شما مبتدی ها جمع آوری کرده ایم تا شما هم در این کار حرفه ای شوید.

آموزش بستن 2 مدل کراوات

در ادامه این مطلب 2 مدل گره زدن کراوات رسمی را به شما آموزش میدهیم, با مشاهده این آموزش های تصویری و مرحله به مرحله به صورت کامل می آموزید که چگونه کراوات ببندید. کراوات ضروری ترین اکسسوری در استایل رسمی و کلاسیک آقایان است.

آموزش بستن کراوات

آموزش تصویری بستن کراوات 

گره زدن کراوات

روش گره زدن کراوات شیک

آموزش بستن پاپیون

پاپیون بین آقایان جوان و آقا پسرها بسیار پرطرفدار است و استایل آن ها را جذاب تر میکند, پاپیون با کت شلوار و پیراهن مردانه قابل ست کردن است. اگر روش بستن پاپیون را نمیدانید با مشاهده تصویر زیر حرفه ای میشوید کافیست مانند مراحل زیر پیش بروید.

بستن پاپیون

آموزش مرحله به مرحله بستن پاپیون 

آموزش تصویری بستن کراوات و پاپیون حرفه ای

حرفه ای کروات و پاپیون ببندید + آموزش آسان و تصویری
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 7
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف