نمناک فرهنگ و هنرچهره ها زندگینامه “بهرام افشاری” + مصاحبه و عکسهای جدید
بهرام افشاری ، Bahram Afshari
زندگینامه جالب و خواندنی از بهرام افشاری بازیگر محبوب سریال پایتخت 5 به همراه مصاحبه با “بهرام افشاری” در کنار عکسهای جذاب او را در این مطلب از سایت نمناک بخوانید

زندگینامه و بیوگرافی بهرام افشاری به همراه تصاویر

 • نام :بهرام
 • نام خانوادگی :افشاری
 • تاریخ تولد :6 خرداد 1366
 • محل تولد :همدان
 • وضعیت تاهل :مجرد
 • شروع فعالیت :1382
 • قد :198 سانتی متر

بهرام افشاری در 6 خرداد سال 1366 در همدان متولد شد ؛ او تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است.

کودکی بهرام افشاری

عکس کودکی بهرام افشاری در کنار پدرش

تاریخچه فعالیت هنری

از سال 1382 کار تئاتر را در سطح آماتور در همدان آغاز نمود و به گفته خود بازیگری در تئاتر را بخاطر دور شدن از روزمرگی انتخاب کرد.

اما کم کم به این حرفه علاقه مند شد و در سال 1388 بزرگترین تصمیم زندگی خود یعنی هجرت از همدان به پایتخت - تهران و شرکت در کلاسهای بازیگری حمید سمندریان را گرفت.

با این مهاجرت و تغییر رویه خود را توانست خود را به سطح حرفه ای بازیگری نزدیک کرده و فعالیت خود را در زمینه تئاتر بیشتر کند.

قسمت اعظم فعالیت هنری او در تئاتر میباشد ؛ بطوریکه در طی چند سال اخیر اکثرا در جشنواره تئاتر فجر حضور پر رنگی داشته است.

ستاره پسیانی و بهرام افشاری

ستاره پسیانی و بهرام افشاری در نمایش کامنت به کارگردانی یوسف باپیری

اولین کاندید شدن او در جشنواره تئاتر فجر در سن 24 سالگی او اتفاق افتاد.

در فعالیتهای اخیر خود در حوزه تئاتر نمایش جوجه تیغی را کارگردانی کرد که اتفاقا در این نمایش داستان زندگی خود را نوشته و بروی صحنه برد. این نمایش با استقبال قابل توجهی روبرو شد.

افشاری در نمایش جوجه تیغی

ایفای نقش افشاری در نمایش زندگی خود - جوجه تیغی

فیزیک خاص و مشکلات او در ایفای نقش

بهرام افشاری حدود 2 متر (198 سانتی متر ) قد داردو از اینرو در ابتدای ورود به عرصه بازیگری به خاطر قد بلند خود دچار عدم اعتماد به نفس شده بود و بخاطر همین حالت بازدارندگی از سوی خودش برایش ایجاد شده بود.

از طرفی اطرافیان و اهل سینما و تئاتر همیشه این مشکل بلندی قد او را مانعی برای پیشرفت وی میدیدند و روی این موضوع تاکید داشتند.

اما جالب است بدانید که برخی از کارگردانها از جمله منوچهر هادی که در ابتدا نظر مثبتی بر فعالیت بهرام افشاری در سینما را نداشتند بعد ها از وی در آثار خود در سینما استفاده کردند.

بهرام افشاری و رضا درمیشیان و نوید محمدزاده

اکران مردمی فیلم لانتوری - بهرنگ علوی و بهرام افشاری و رضا درمیشیان و نوید محمدزاده

ورود بهرام افشاری به سینما

بالاخره او در سال 1392 با فیلم عصبانی نیستم ساخته ی رضا درمیشیان وارد سینما شد و پس از وارد شدن به این عرصه رنگ و بوی خاصی به فعالیت های خود داد.

به گفته بهرام افشاری در این تجربیات سینما و تلویزیون فیزیک و قد او همیشه باعث اختلاف بین عوامل همچون کارگردان و تهیه کننده ها برای انتخاب او در راستای بازیگری بوده است.

همکاری او با سیروس مقدم از نقش کوتاهی در پایتخت 2 شروع شد و پس از آن سریال علی البدل را با این کارگردان شروع کرد. اما اوج دیده شدن و محبوب شدن او با سیروس مقدم در پایتخت 5 در نقش بهتاش فریبا اتفاق افتاد ؛ بطوری که با اینکه وی اصلالت همدانی دارد اما به نحوی کارکتری مازندرانی به خود گرفت که گاها مخاطب این برداشت را دارد که بهرام افشاری اصالت شمالی دارد.

تم شخصیتی در بازیگری

بهرام افشاری توانمندی خود را در ایفای شخصیت های مختلف را در کارنامه هنری خود ثبت کرده است . اگر آثار سینمایی و تلویزیونی او را بررسی کنیم متوجه این خواهیم شد که تنها نقاط مشترک کاراکتر های ایفا شده توسط او فقط فیزیک اوست و توانسته تم های مختلف را به خوبی و تفکیک شده از تمهای قبلی خود ایفا کند.

بهرام افشاری

بهرام افشاری در سریال علی البدل

علایق شخصی افشاری

او طرفدار تیم فوتبال استقلال تهران است.

سریالهای بهرام افشاری

 1. پایتخت 2 به کارگردانی سیروس مقدم ساخته شده در سال 1391 و اکران در نوروز 1392
 2. علی البدل به کارگردانی سیروس مقدم ساخته شده در سال 1395 و اکران در نوروز 1396
 3. پایتخت 5 به کارگردانی سیروس مقدم ساخته شده در سال 1396 و اکران در نوروز 1397

کارهای سینمایی بهرام افشاری

 1. عصبانی نیستم به کارگردانی رضا درمیشیان ساخته شده در سال 1392
 2. ایران برگر به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی ساخته شده در سال 1393
 3. لانتوری به کارگردانی رضا درمیشیان ساخته شده در سال 1394
 4. کارگر ساده نیازمندیم به کارگردانی منوچهر هادی ساخته شده در سال 1394
 5. نیوکاسل به کارگردانی محمود قصابیان ساخته شده در سال 1395
 6. آقای سانسور به کارگردانی علی جبارزاده ساخته شده در سال 1396

گفتگو با بهرام افشاری قدبلندترین بازیگر ایران در سال 1395

جشنواره فجر زمستان 1394 محل خودنمایی برخی بازیگران تئاتر بود که با درخشش خود در فیلم های مختلف نشان دادند در مدیوم پرحاشیه تر و البته شاید جذاب تر سینما هم حرف های زیادی برای گفتن دارند.یکی از این چهره ها بهرام افشاری بازیگر بلندقامتی است که جدا از فیزیک متفاوتش قدرت بیان و اکت مناسبی در بازیگری دارد و کم کم دیده می شود. حالا می شود نقش آفرینی او را در «لانتوری» زیر نظر گرفت و به کارهای بعدی اش با وسواس بیشتری دقیق شد. بهرام افشاری از آن دست بازیگرانی است که هم خوب حرف می زند هم برای صحبت کردن درباره خودش حوصله دارد، حتی اگر بعد از یک روز طولانی فیلمبرداری در کوه های الوند جلوی دوربین سیروس مقدم خسته شده باشد.

گفتید سر فیلمبرداری بودید.

الآن در دامنه دو هزارمتری کوه های الوند در جاده اشتران هستیم و اگر کیفیت صدا خوب نیست به خاطر همین موقعیت ماست. ما داریم سریال علی البدل را کار می کنیم.حتماً درباره اش شنیده اید.

بله می دانم کار سیروس مقدم و بسیار پر بازیگر است.

بله ما دو ماه و نیم است در این سریال مشغولیم. الآن هم آقای هومن حاجی عبداللهی کنار من نشسته و مدام شوخی می کند. قبل از این ایشان داشتند با تلفن حرف می زدند که من اذیتشان کردم و حالا ایشان می خواهد انتقام بگیرد.

کار سینمایی چطور. «لانتوری» اکران شده است اما در پروژه دیگری هم حضورداشته اید؟

در سینما «کارگر ساده» را به کارگردانی منوچهر هادی کارکردم که تجربه خیلی خوبی بود. نمی خواهم از عبارت نقش اصلی یا نقش مکمل استفاده کنم چون هر نقشی قابلیت های خودش را دارد و به اندازه خودش مهم است اما در آن کار 40 روز فیلمبرداری داشتم. این کار برای فجر امسال آماده می شود. جدا از این یکسری فیلمنامه به دستم رسیده که در اسرع وقت درباره حضور در کار بعدی ام تصمیم گیری می کنم.

بهرام افشاری در لانتوری

بهرام افشاری و نوید محمدزاده و باران کوثری و مهدی کوشکی در فیلم لانتوری

چه اتفاقی افتاد که به پروژه «لانتوری» پیوستید و کار با رضا درمیشیان چطور بود؟

قبلاً من در اولین کار سینمایی ام با رضا درمیشیان در «عصبانی نیستم» کارکرده بودم. آنجا اتفاقاتی افتاد که در حق کارگردان و فیلمش ظلم شد که دیگر نمی خواهم به آن بپردازم اما در آن فیلم ما باهم همکاری خیلی مناسبی داشتیم. وقتی ایشان فیلمنامه «لانتوری» را در دست داشتند درباره نقش و خواسته کارگردان از من باهم صحبت کردیم و گپ زدیم و اوایل سال گذشته بود که این کار را شروع کردیم. «لانتوری» برای من تجربه خوبی بود چون هم در تئاتر هم در سریال «پایتخت» که چاشنی کمدی داشت کارکرده بودم و احساس می کردم در کار جدی پتانسیل های بیشتری داشته باشم. «لانتوری» محصول و مصداق حرف و هدفی است که داشتم و هر کس برود ببیند به این فضای کاری متمایز پی می برد.خودم می خواستم این فضای متفاوت را ایجاد کنم و بیشتر با کاراکترهایی که قبلاً در فضای طنز تلویزیون یا تئاتر داشتم فاصله بگیرم.

در «لانتوری» نقش کوتاهی دارید اما آن هایی که فیلم را دیده اند از بازی شما تعریف می کنند.

نقش من کوتاه نیست و من جزو اعضای اصلی «لانتوری» هستم اما چون کار پر بازیگر است و به گروه های دیگری که در فیلم سهم دارند اشاره می شود، احساس می کنید که نقش کوتاه است. خدا را شاکرم که می گویید در جشنواره کارم را پسندیدند چون مخاطب است که نظر می دهد . خدا را شکر اتمسفری که دور و بر این فیلم وجود داشت خیلی خوب بود و امیدوارم دیده شود.

در جشنواره فجر سال گذشته بازیگران تئاتری در برخی فیلم ها حضور داشتند و درخشیدند و نقدهای مثبتی هم در این زمینه دیده شد.

به خاطر این است که اول ازهمه اعتماد باید وجود داشته باشد. اعتماد به بازیگران تئاتر. همه جا خوب و بد هست، بی تجربه و باتجربه هست ، باسواد و بی سواد هست اما باید اعتماد شود. در چند سال گذشته مدام به ما می گفتند بازیگران تئاتری در بازی هایشان اغراق بیش ازاندازه دارند یا کارهایشان مینی مالیستی نیست اما این حرف درستی نبود .بازیگری الآن مثل علم پیشرفت کرده و همه اعضایی که در مدیوم های مختلف کار می کنند سعی دارند خودشان را آداپته کنند. مخصوصاً نسل جوان هایی مثل نوید محمد زاده عزیز یا خیلی های دیگران که در روزهای آینده گذر زمان خودشان را نشان خواهند داد. این ماحصل اعتماد کارگردان ها و البته مخاطبان است چون سلیقه ها هم دیگر فرق کرده و مردم به همان میزان که بازیگر چشم قشنگ و خوشگل و زیبا را می پسندند، دنبال آرتیست حرفه ای هم هستند. آن ها هزینه می کنند که بازی ببینند، آرتیست و کاراکتر ببینند و فیلم تماشا کنند. خدا را شکر که به این فضا بها داده شده و همین باعث شکل گرفتن بازی های متفاوت و شخصیت های متفاوت شده است . ما هم این فضا را احساس کرده ایم و حالا رابطه خوبی بین بازیگران و مخاطبانشان ایجادشده است.

Bahram Afshari

Bahram Afshari

باوجود درخشش بازیگران تئاتر در سینما مثل حمیدرضا آذرنگ، سیامک صفری یا علی سرابی اما بیشتر این بازیگران نقش های فرعی فیلم ها را ایفا می کنند و علی رغم درخشش در این نقش ها هیچ وقت نقش اصلی به آن ها داده نمی شود.دلیلش را چه می دانید؟

این را باید از خود چهره هایی که نام بردید بپرسید. من می توانم درباره خودم صحبت کنم .اگر بخواهم درباره خودم بگویم نقش اصلی آن چنان برای من جذاب و هیجان انگیز نیست و در عوض به نظرم نقش مکمل خیلی ماندگارتر و هیجان انگیزتر است چون هر چه محدودتر شوی مثل یک فنر پتانسیل بیشتری پیدا می کنی و انرژی بیشتری در کار می گذاری.

شما با قدبلندی که دارید صاحب فیزیک متفاوتی هستید که حضورتان در فیلم های سینمایی و پذیرفتن نقش ها را با چالش هایی مواجه کرده.خودتان جایی گفته بودید الآن به بازیگر خوب متمایز نیاز داریم.آیا این متمایز بودن به شما کمک کرده؟

اگر بخواهم از دیدگاه خودم بگویم من این فیزیک را یک امتیاز می دانم. شاید این قدبلند برای هر نقشی خوب نباشد اما سلیقه خودم هم نیست که در همه کانال ها و در لحظه به لحظه سریال ها باشم . این ویژگی از این نظر برای من خوب است چون به درد نقش های خاص و تجربه های خاص می خورم که متفاوت تر از کارهای عامیانه است. البته من کارهای عامیانه را هم دوست دارم اما حضور در نقش های متفاوت را بیشتر می پسندم . نمونه اش شیرافکن در سریال «پایتخت» . حالا بهتر است این نقش را با نقشم در «لانتوری» مقایسه کنید.بعد «لانتوری» را با «کارگر ساده» و «کارگر ساده» را با «علی البدل» مقایسه کنید تا به این موضوع پی ببرید. اگر این نقش ها را راحت نگاه کنید فاصله ها را می بینید و من هم خوشحالم که در این سن چهار یا پنج نقش متفاوت اجرا کرده ام . البته این حرف ها بر اساس غرور و منیت نیست. اوایل ناراحت بودم که به خاطر فیزیکم برخی نقش ها از من گرفته می شد چراکه کارگردان احساس می کرد در ترکیب بندی با پارتنرم من به درد آن نقش نمی خورم و آن ترکیبی که در ذهنش بوده شکل نمی گرفت .الآن من به سلیقه کارگردان ها احترام می گذارم و برای من قابل احترام هستند اما من خودم شخصاً این فیزیک را یک پوینت می دانم. البته این مسئله را خیلی بزرگ نمی کنم اما شاید در بازیگری راه نسل آدم های دو متری را بازکنم.

گالری عکسهای افشاری شخصی و نقشهای مختلف

 

سلفی بهرام افشاری

عکس سلفی بهرام افشاری داخل خودرو 206 خود

بهرام افشاری

عکس بهرام افشاری

بهرام افشاری

عکس متفاوت بهرام افشاری

بهنام بانی و بهرام افشاری

عکس یادگاری بهنام بانی و بهرام افشاری در کنسرت بانی

بهرام افشاری در اکران فیلم مادر قلب اتمی

منوچهر هادی و محمدرضا گلزار و بهرام افشاری در اکران فیلم مادر قلب اتمی

احمد مهرانفر و بهرام افشاری

احمد مهرانفر و بهرام افشاری در پشت صحنه پایتخت 5

بهرام افشاری در فیلم کارگر ساده نیازمندیم

بازی متفاوت و دیدنی بهرام افشاری در فیلم کارگر ساده نیازمندیم

بهرام افشاری در تئاتر

بازی بهرام افشاری در نمایش دیابولیگ به کارگردانی آتیلا پسیانی

هومن حاجی عبداللهی و هادی کاظمی و بهرام افشاری

هومن حاجی عبداللهی و هادی کاظمی و بهرام افشاری در سریال علی البدل

گریم بهرام افشاری

گریم بهرام افشاری در نقش بهتاش فریبا در سریال پایتخت 5

محسن تنابنده و بهرام افشاری

محسن تنابنده و بهرام افشاری در سریال پایتخت 5

بهرام افشاری

عکس دسته جمعی برخی از بازیگران پایتخت 5 در پشت صحنه

عکسهای بهرام افشاری + زندگینامه خواندنی بهرام افشاری

زندگینامه “بهرام افشاری” + مصاحبه و عکسهای جدید
:
امتیاز : 4.9 تعداد رای : 923
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ص
این مطلب مفید بود ؟ 901 22
نظر کاربران
امین

امین

یه عکس از پدرشونم دیدم. اونم خیلی قد بلند بوده.

پاسخ دادن 31 10
رضا

رضا

بازی آقای بهرام افشاری در پایتخت ۵ فوق العاده ست. گریم، مدل مو، و تیپی که برایش در این سریال انتخاب شده عالی است و کاملا با نقش او همخوانی دارد

پاسخ دادن 83 8
سارا

سارا

من هم با ایشون موافقم چون اقای بهرام افشاری واقعا با این تیپ ، مدل مو،گریم واخلاق هم خوانی دارند وامیدوارم همیشه موفق باشن.ای خدااااااااا

پاسخ دادن 41 4
محمد

محمد

خیلی عالیه عاشقتم با همین فرمون برو تو میتونی

پاسخ دادن 24 7
زهرا

زهرا

من هم آقای افشاری رو دوست دارم انشالله موفق باشی

پاسخ دادن 5 1
امیر

امیر

بازی در پایتخت عالی بود واقعا من از بازیهایش خوشم اومده همیشه موفق باشهباشی

پاسخ دادن 20 0
محمد

محمد

عاشق نقشت تو فیلم فخیم زاده بودم .موفق باشی

پاسخ دادن 14 2
نوید

نوید

داداش فکر کنم با کامران تفتی اشتباه گرفتی

پاسخ دادن 3 1
لروند

لروند

فیلم علی البدل فخیم زاده بود دیگه نقش خان

پاسخ دادن 2 1
هموطن

هموطن

کارگردان علی البدل سیروس مقدم بود

پاسخ دادن 1 2
مریم

مریم

نقش اقای افشاری درپایتخت5بسیارخوب بوده

پاسخ دادن 11 2
مارال

مارال

خیلی خوب گریم شده بود

پاسخ دادن 3 0
بردیا

بردیا

پایتخت ۵ رو عالی بازی کرده...امیدوارم موفق باشی .

پاسخ دادن 11 0
Mahnaz.n

Mahnaz.n

من وااااقعا عاشق بازی ایشون شدم واقعا که جای تحسین داره بازیگری ک اهل مازندران نیست این چنین فوق العاده ایفای نقش کنه ای خداااااا

پاسخ دادن 16 2
مبینا

مبینا

من از بازی ایشون در سریال پایتخت خیلی خوشم اومده و کاملا این سریال رو دنبال می کنم و نقش مورد علاقه من در پایتخت۵ هستند و امید وارم موفق باشند.

پاسخ دادن 11 0
یا مهدی

یا مهدی

واقعا در سریال پایتخت نقش پسری لجباز و حرف گوش نکن ر ا خوب بازی کردند انگار که واقعا اخلاق خودش هم دربیرون از فیلم اینجوری هستش .

پاسخ دادن 8 0
یاسمن

یاسمن

واقعا عالی بازی می کنی عاشقتم ایشالله همیشه زنده بمونی

پاسخ دادن 7 2
وحید

وحید

تنها کسی که تو سریال علی البدل لهجه همدانی داشت همین آقای افشار بود، بعد ک تو پایتخت ۵ اینقدر قشنگ لهجه شمالی داشت شک کردم که لابد شمالیه، تو کارگر ساده هم لهجه ترکی عالی داشت. واقعا بازیش خیلی خوبه و امیدوارم بعد از آقای پرستویی همدان یه بازیگر درجه یک دیگه معرفی کنه

پاسخ دادن 12 0
نادی

نادی

بهتاش فریبا.....حیف این سریال با بازی فوق العاده اقای افشاری رو به پایان است.

پاسخ دادن 8 0
ایرج

ایرج

عالی بازی میکنه آقای افشاری، دمش گرم

پاسخ دادن 6 1
کککککک

کککککک

عااااااااالی من که عاشقشونم

پاسخ دادن 0 1
بهتاش

بهتاش

عالی بازی میکنی بهرام عزیز...امیدوارم همیشه موفق باشی.یه نقاشی از چهرت کشیدم دلم میخاست همه مخصوصا خودت میدیدی...خیلی دوستت دارم...آی لاویو داری قربانت مثلا بهتاش

پاسخ دادن 10 1
بهتاش

بهتاش

خیلی خوشحالم ک اینقدر طرفدار داری....انشاالله یه کار موفق ودرخشان دیگه ازت ببینم....قربانت مثلا بهتاش

پاسخ دادن 10 2
Alireza

Alireza

اقای افشاری در پایتخت درخشیدن و واقعااا بازیشون عالی بود ایشالله در ادامه زندگی هم همینطور بدرخشن و موفق باشن در کارشون ، من که خیلی دوسش دارم :) اَااااای خِدااااا

پاسخ دادن 6 0
بسیار طبیعی بازی میک

بسیار طبیعی بازی میک

بسیار طبیعی بازی میکنه

پاسخ دادن 7 1
زهرا

زهرا

عاشقتم استقلالی باحال

پاسخ دادن 10 2
رسا

رسا

سلام. من میگم اگه اقا بهرام افشاری توی سریال پایتخت نبود نصف جذابیت سریال از بین میرفت، همه نفرات سریال یه طرف اقای افشاری هم‌یه طرف. داداش حرف نداری به مولا

پاسخ دادن 11 0
امیر

امیر

اقای افشاری من عاشق شما هستم

پاسخ دادن 10 0
سیامک

سیامک

فقط ای خدا

پاسخ دادن 10 0
مبینا

مبینا

آقای افشاری من عاشقتونم آرزو می کنم بهترین بازیگر دنیا بشین که به نظرم هستین امید وارم روزی شما را از نزدیک ببینم .طرفداری که خیلیییییی دوستون داره مبینا

پاسخ دادن 4 2
زهرا

زهرا

بهرام افشاری عاشقتم میمیرم برات دعامیکنم همیشه موفق باشی

پاسخ دادن 4 5
شیرین

شیرین

من عاشقش شدم

پاسخ دادن 3 3
شیرین

شیرین

من خودم شمالی هستم. می خواستم بگم وجدانا مازندرانیا این جوری صحبت نمی کنند بلکه لحجه ی بسیار دل نشینی دارند ولی با این حال خیلی دلم می خواد عید سال98 پایتخت6پخش بشه و بهرام افشاری حتما توش نقش داشته باشه

پاسخ دادن 5 0
مهسا

مهسا

عاشقتم تو بینظری بهرام افشاری

پاسخ دادن 3 3
مرضیه

مرضیه

عالی بودین. امیدوارم در سریالهای دیگه ببینمتون

پاسخ دادن 3 0
..

..

عالی بودی بهرام افشاری واقعا عاشقت شدیم

پاسخ دادن 6 0
حسین

حسین

پایتخت 5 خیلی عالی بود حیف که تعداد قسمتهاش کم بود

پاسخ دادن 7 2
yas

yas

عاشقتممممم بهرامممممم. ولی حیف استقلالیی:(

پاسخ دادن 2 2
مهلا

مهلا

سلام واقعا از نظر اقمن ای بهرام افشاری خیییییلی عالی بازی کردند و امیدوارم در پایتخت 6هم حضور داشته باشند باتشکر. از اقای تنابنده و مقدم . ای خداآ

پاسخ دادن 3 1
نازنین

نازنین

پایتخت 5 خیلی عالی بود

پاسخ دادن 2 1
محمد حسین

محمد حسین

پایتخت 5 خیلی عالی بود حیف که زود تموم شد امید وارم پایتخت 6رو هم بزارند

پاسخ دادن 4 1
تئومان آتروپات

تئومان آتروپات

چوخ گوزل ارکاداش

پاسخ دادن 5 3
روشنک

روشنک

عاااالی بودی آقای افشاری باعث افتخار مردم همدانی .... دمت گرم

پاسخ دادن 7 1
علی

علی

بعنوان یک همدانی، برای همشهری و هم استانی عزیز خودم جناب آقای افشاری آرزوی توفیقات روز افزون دارم. انشاءالله همیشه سالم و برقرار باشند. اَی خِدا !!!!!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ دادن 4 0
پايتخت

پايتخت

سلام عالي بود

پاسخ دادن 2 0
فهيم جان

فهيم جان

سلام خيلي خوشحالم كه استقلالي هستي برات آرزوي موفقيت ميكنم واقا آي لاويو داري ااااااااي خداااااا

پاسخ دادن 4 2
مهتاب

مهتاب

سلام من خیلی بازیشو دوست دارم ایشالله 2یا3سال دیگه به جمع بازیگرامیپیوندم

پاسخ دادن 0 3
 یک استقلالی

یک استقلالی

سلام عرض می کنم قدمت اقای بهرام افشاری شما با اینکه همدانی هستید ولی در پایتخت 5 با لهجه ی شمالی عالی بازی کردید من هم مثل شما استقلالی هستم و امیدوارم همیشه در زندگی تان موفق باشید ای خدااااااا ای لاو یو داری پسرررر

پاسخ دادن 4 1
زهرا جان

زهرا جان

همیشه بهرام موفق است

پاسخ دادن 0 0
فرهاد

فرهاد

سلام آقای افشاری امروز هفت خرداده تولدتون مبارک امید وارم همیشه این جوری بدرخشین و بهترین آرزو های دیگه رو براتون دارم

پاسخ دادن 1 2
زهرا

زهرا

معلومه پول داره بااینکه اینجوریه ولی زیاد ریخت نداره. در هر حال از بازیش تو پایتخت خوشم اومد. امید و ارم بی ادبی من رو ببخشید خب هر کسی حرفی داره اینم حرف من بود

پاسخ دادن 2 14
ساحل

ساحل

چه بی ادب تو به تیپشون چیکار داری . مگه کسی از تو پرسید

پاسخ دادن 1 0
محمد

محمد

امیدوارم مث دیگر همدانیها مث پرویز پرستویی و پروانه معصومی تو سینمای ایران بدرخشن

پاسخ دادن 1 0
درسا

درسا

سریال پایتخت بسیار طنز است واین طنزی کاری از هنرمند هایمان هست مانند اقای افشاری اقای تنابنده اقای عبدلاهی و خانم رامین فر واقای خمسه وخانم نصرتی و فرقانی اصل هاو اقای مهران فر

پاسخ دادن 1 1
زهرا

زهرا

سلام . من تا بحال هیچکدوم از قسمتهای سریال پایتخت رو ندیدم. ولی پایتخت پنج و فقط وفقط بخاطر کاراکتر بهتاش نگاه می کنم. امیدوارم اقای افشاری عزیز همیشه موفق باشند.

پاسخ دادن 2 1
S.sh

S.sh

واقعا عالی بودید من خودم مازندرانی هستم و خیلی از بازیتون خوشم اومد.تلاش کردین. موفق باشین.

پاسخ دادن 2 0
مهشید

مهشید

منتظر بازی زیباتون توی پایتخت6 هستیم

پاسخ دادن 2 0
ساحل

ساحل

سلام واقعا ای لاویو داری . تو بینظیری و واقعا در پاستخت پنج عالی ترین بودی . خیلی از بازی تو لذت بردم . و تیپت هم واقعا امروزی بود . کاشکی در دنیای واقعی هم مدل موهات همین بود .

پاسخ دادن 1 0
مهشید

مهشید

عالی فقط میتونم همینو بگم تو سریال پایتخت عالی بودی ❤

پاسخ دادن 1 0
نازنین

نازنین

عاششششقتمممم منننننن خیلی خیلی خیلی نقشتو تو پایتخت دوس داشتم مدل مو هات تیپت لحجت همه چیت تکه تکه عشششقم موفق باشی

پاسخ دادن 0 1
سارا

سارا

عااااااالی بودی....خیلی دوستدارم

پاسخ دادن 1 0
مریم

مریم

بهرام افشاری تو پابتخت خیلی خیلی قشنگ بازی کرد مرحبا

پاسخ دادن 1 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف