نمناک ورزشفوتبال عذر خواهی عادل فردوسی پور بابت تخلف رانندگی اش
عادل فردوسی پور ، بازی ایران و چین
تصویری از عادل فردوسی پور در فضای مجازی منتشر شده بود که حکایت از تخلف وی در رسیدن به گزارش بازی ایران و چین در ورزشگاه آزادی داشت.
تاریخ انتشار : 12 فروردین 1396

تخلف رانندگی عادل فردوسی پور برای چی بود ؟

تصویر عادل فردوسی پور 8 دقیقه پیش از آغاز دیدار ایران- چین، توضیح تصویری بود که دست به دست در فضای مجازی چرخید و حکایت از تخلف رانندگی عادل فردوسی پور داشت. فردوسی پور که برای گزارش بازی ایران و چین راهی ورزشگاه آزادی بود، با بسته بودن مسیرهای اطراف این بزرگراه روبه رو شد.

او درباره این تصویر می گوید:درباره عکسی از من منتشر شده باید بگویم ببخشید ولی واقعا دیر شده بود و همه راهها هم بسته بود و من مجبور شدم یک تخلف مِلو انجام بدهم. او در توضیح تخلف مِلو هم می گوید:مجبور شدم لاین مخالف ورزشگاه و دوربرگردان اتوبان را به صورت ورود ممنوع بیایم، البته خیلی هم با احتیاط آمدم اما امیدوارم دیگر مجبور نشوم چنین تخلفی انجام بدهم.

فردوسی پور در پایان می گوید:عکسی هم که از من منتشر شده، لحظه ای است که داشتم برای پلیس راهنمایی رانندگی توضیح می دهم که به چه دلیل این تخلف را انجام داده ام.

عادل فردوسی پور

گرفتاری فردوسی پور در ترافیک

عذر خواهی عادل فردوسی پور بابت تخلف رانندگی اش

عذر خواهی عادل فردوسی پور بابت تخلف رانندگی اش
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12
برگرفته از مشرق / ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 9 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف