نمناک سرگرمیگوناگون ترسناک ترین مارهای دنیا + تصاویر
مار ، مار آناکوندا
در ادامۀ این مطلب تصاویری جالب از مدل بازسازی شده مارهای تیتانوبوآی در ابعاد مختلف که بزرگ ترین و مخوف ترین مارها در طول تاریخ بوده اند را مشاهده می کنید.

بخش کثیری از مردم بیش از آنکه از مرگ بترسند از مارها واهمه دارند و مواجه شدن با مار برایشان مثل کابوس است مارهایی که با جثۀ عظیم و غول پیکرشان دلهره ای وصف نشدنی ایجاد می کنند،بدون شک رو به رو شدن با مارها هرگز اتفاق خوشایندی نیست اما تصور کنید 50 تا 60 میلیون سال پیش زندگی می کردید،زمانی که مارهای تیتانوبوآی عظیم الجثه حکمرانان بلامنازع کره ی زمین بوده اند! این مارها که طولشان تا 13 متر و وزنشان تا 1135 کیلوگرم می رسیده است بعد از انقراض ناگهانی دایناسورها به پادشاهان جنگل های کلمبیا تبدیل شدند.

ابعاد مدل بازسازی شده ی این مار که در این تصاویر مشاهده می کنید نشان می دهد می توانسته به راحتی یک انسان را ببلعد؛ آناکونداها برای هضم کامل غذایشان به چند روز زمان نیاز دارند به همین ترتیب می توان نتیجه گیری کرد که غذای تیتانوبوآ، بسته به بزرگی اندازه ی طعمه، تا ماه ها به طور کامل هضم نمی شده است.

ترسناک ترین مار

ترسناک ترین مار

ترسناک ترین مار

ترسناک ترین مار

ترسناک ترین مارهای دنیا + تصاویر

ترسناک ترین مارهای دنیا + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 333
برگرفته از فارس نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 267 66
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف