نمناک تکنولوژیگوناگون تصفیه هوا توسط پنکه بدون پره
پنکه ، پنکه بدون پره
تا کنون پنکه هاب بدون پره زیادی به بازار آمده اند که به دلیل نقص های فنی یا سر و صدای بسیار با استقبال زیادی مواجه نبودند.اما پنکه بدون پره جدید علاوه بر ایجاد سرما می تواند هوا را تصفیه کند.
بازدید : 3,820 نفر

پنکه بدون پره اختراعی برای تصفیه هوا

دانشمندان برای تصفیه هوا و از بین بردن ذرات گرد و غبار  فناوری جدیدی را به صورت پنکه بدون پره ابداع کرده اند که می تواند هوای اطراف را علاوه بر خنک کردن ،عاری از هر گونه ویروس و باکتری کند.

تاکنون دستگاه های بسیاری مانند تصفیه آب یا هوا ساخته و عرضه شده اند اما به دلیل نقص های فنی یا سر و صدای بسیار با استقبال مخاطبان مواجه نشده اند اما اکنون پنکه جدید (Pure Cool (AM11 نه تنها به تصفیه هوا می پردازد بلکه ویروس ها و باکتری های موجود در فضا را نیز از بین می برد بدون اینکه کوچکترین صدایی ایجاد کند.
 
پنکه Pure Cool
 
ذرات بسیار ریزی در هوای اطراف ما وجود دارند که به دلیل اندازه بسیار ریز و کوچک آنها قادر به دیدن شان نیستیم، ذراتی مانند ویروس ها، باکتری ها، گرد و خاک و … اما با کمک این دستگاه می توان به تصفیه چنین ذراتی پرداخت.
تاکنون دستگاه های دیگری نیز بدین شکل ساخته شده اند که از میان آنها می توان به دستگاه Dyson اشاره کرد اما تفاوت عمده دستگاه تصفیه جدید با دستگاه های قدیمی را می توان در سیستم HEPA دانست که در زیر این دستگاه قرار گرفته و به تصفیه هوا بدون سر و صدا می پردازد.
 
پنکه Pure Cool
 
بنا به گزارشات منتشر شده، این دستگاه می تواند تا 99.95 درصد از هر گونه ذرات معلق در هوا را از بین ببرد. کاربران می توانند روزانه به مدت 12 ساعت از این دستگاه تصفیه استفاده کنند اما پس از یک سال بایستی دستگاه فیلتر هوای آن تعویض شود.
 

 

تصفیه هوا توسط پنکه بدون پره

تصفیه هوا توسط پنکه بدون پره
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از مهر-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف