نمناک فرهنگ و هنرچهره ها بازیگران معروف هالیوود که 10 الی 15 فرزند دارند!
فرزند بازیگران معروف ، چهره های مشهور هالیوود
در میان بازیگران معروف هالیوودی برخی ستاره ها هستند که با تعداد زیاد فرزندانشان بیشتر جلب توجه میکنند چون بیشتر از 10 فرزند دارند.
بازدید : 3,754 نفر

بازیگران معروفی که خانواده های پرجمعیت دارند

فرزند بازیگران معروف یکی از جزئیات قابل توجه در زندگی سلبریتی ها هستند .در میان ستارگان بزرگ سینمای هالیوود خانواده هایی بزرگ با تعداد زیادی فرزند دیده می شوند. برخی از آنها با 2 یا 3 بار ازدواج بین 6 تا 11 فرزند دارند اما در ایران هنرپیشه ها از ازدواج هم امتناع می کنند!

میل به داشتن فرزند بیشتر در میان برخی از چهره های مشهور هالیوود مشهود است. برخی از این بازیگران اما فرزندان بسیاری داشته اند و البته جالب اینکه علاوه بر این که فرزندان بسیاری داشتند بازهم فرزندخوانده هایی را به جمع خانواده خود اضافه کرده اند.

بسیاری از سلبریتی های جهان علاقه زیادی به تشکیل خانواده های پر جمعیت دارند، این نکته شاید میان بازیگران بیشتر به چشم بیاید از چارلی چاپلین گرفته تا آنجلینا جولی.

به مثال های زیر توجه کنید:

«چارلی چاپلین» ؛ 11 فرزند

«مل گیبسون» ؛ 8 فرزند

«ادی مورفی» ؛ 8 فرزند

«کلینت ایستوود» ؛ 7 فرزند

«کوین کاستنر» ؛ 7 فرزند

خانواده «جولی – پیت» ؛ 6 فرزند

«استیون اسپیلبرگ» ؛ 6 فرزند

«رابرت دونیرو» ؛ 6 فرزند

«زک اسنایدر» ؛ 6 فرزند

«داستین هافمن» ؛ 6 فرزند


1. مارلون براندو ( 15 فرزند ) : اسطوره بازیگری در تاریخ سینما، زندگی پر فراز و نشیبی داشت؛ از فعالیت های بشردوستانه مخصوصاً در حمایت از سرخپوستان تا اعتراضات مختلفش به اهالی سینما. اما او در زندگی شخصی اش نیز ازدواج و جدایی های فراوانی را به چشم دید و حتی رابطه ای را هم با خدمتکار منزلش آغاز کرد که نتیجه آن 3 فرزند بود! براندو همچنین 4 فرزند هم دارد که مشخص نیست مادران آنها چه کسی بوده است!

فرزند بازیگران معروف

مارلون براندو و فرزندانش

بهرحال مارلون براندو در زندگی اش موفق شد 12 بار طعم پدر شدن را بچشد و 3 فرزند را هم به فرزندخواندگی بپذیرد.

2. میا فارو ( 15 فرزند ) : ستاره سالهای دور سینما که هم اکنون فعالیت های بشردوستانه را پیش گرفته، بیشتر از اینکه بازیهایش به خاطر سپرده شود، جنجال های زندگی شخصی اش از ازدواج با فرانک سیناترا گرفته تا داستان های عجیب و غریبش با وودی آلن بر سر زبانها بوده است. فارو خود صاحب 4 فرزند می باشد اما 11 فرزندخوانده را نیز در سالهای گذشته پذیرفته است.

فرزند بازیگران معروف

میا فارو و فرزندانش

3. چارلی چاپلین ( 11 فرزند ) : چهره ماندگار و نابغه سینما، از جمله افرادی بود که زندگی شخصی نه چندان با ثباتی را پشت سر گذاشت و مخصوصاً هنگام جدایی از یکی از همسرانش مجبور شد مبلغ 600 هزار دلار پرداخت کند که در سال 1927 این رقم یک رکورد دست نیافتنی بود!

فرزند بازیگران معروف

چارلی چاپلین و خانواده پرجمعیتش

از چاپلین در نهایت و پس از روابط متعدد، 11 فرزند به جای مانده که مشهورترین آنها جرالدین چاپلین می باشد که سالهاست بازیگر سینماست و بسیار هم پرکار است.

4. ادی مورفی ( 9 فرزند ) : کمدین مشهور آمریکایی که روابط متعددی را در زندگی اش تجربه کرده، کودکان زیادی نیز از از خود به جای گذشته که مربوط به نفرات مختلفی می باشد. تازه ترین فرزند وی از رابطه جدیدش چند ماه پیش در ماه می میلادی متولد شد. مورفی در سالهای اخیر دعواهای حقوقی بسیاری را با مادران فرزندانش از جمله ملانی برون که خواننده معروف گروه « اسپایس گرلز » بود داشته است.

فرزند بازیگران معروف

ادی مورفی و فرزندانش

5. مل گیبسون ( 8 فرزند ) :مل گیبسون که در سالهای اخیر زندگی پر حاشیه ای را پشت سر گذاشته و خبر جدایی از همسرش و رابطه جدیدش، به اندازه کافی رسانه ها را درگیر کرده، از جمله بازیگران مشهوری است که تعداد زیادی فرزند دارد و عدد آن هم 8 می باشد؛ البته با توجه به اینکه گیبسون رابطه جدیدی را آغاز کرده و بزودی نیز فرزند تازه این زوج به دنیا خواهد آمد، می توان این عدد را در ماه های بعد به 9 هم تغییر داد.

فرزند بازیگران معروف

مل گیبسون و خانواده پرجمعیتش

بازیگران معروف هالیوود که 10 الی 15 فرزند دارند!

بازیگران معروف هالیوود که 10 الی 15 فرزند دارند!
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 7
برگرفته از سیمرغ -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف