تعمیر کولرگازی
نمایندگی تعمیر کولر گازی آذین سرویس به صورت تمام وقت و شبانه روزی در تهران آماده رسیدگی به درخواست های شما شهروندان برای تعمیرات کولر گازی همراه با تخفیف می باشد.

تعمیرات کولر گازی با تخفیف ویژه در تهران

امروزه با پیشرفت فناوری و ترویج استفاده از کولر گازی در بین مردم به جای کولر های آبی گاهی نیاز است تا اقدام به تعمیر کولر گازی کنید و قطعا کیفیت تعمیرات و همچنین تضمین رفع مشکل برای شهروندان بسیار مهم می باشد. به صورت کلی این مرکز کلیه برند های موجود در کشور را تحت پوشش خود قرار داده و با قیمت های مناسب برای رفع مشکل کولر گازی در محل شما حاضر می شود.

به هر نمایندگی تعمیر کولر گازی اعتماد نکنید

شاید برای شما خوانندگان مطلب جالب باشد که تعمیر کولر گازی در حال حاضر در استان تهران توسط بیش از 1000 مرکز انجام می شود که نیمی از این مراکز بدون مجوز فعالیت می باشند که کمی اعتماد به این مراکز سخت می باشد که در 90 درصد موارد مشتری متوجه این موضوع نمی شود.

کولر گازی

تنها زمانی متوجه این موضوع می شوید که پس از تعمیرات کولر گازی با عملکرد اسپلیت شما متوجه اشکال در کولر خود می شوید و پس از آن میخواهید که به مرکزی که برای تعمیرات کولرگازی تماس گرفته اید به محل شما برای برسی دقیق تر این موضوع مراجعه کند و اما با جواب های دیگری مواجه می شوید.

سالهاست که مراکز زیادی در استان تهران فعالیت دارند و همانطور که گفته شد بیش از هزار مرکز درحال فعالیت می باشند و هر مرکز دارای خدمات منحصر به فرد خود می باشد که به فرض مثال خدمات نمایندگی آذین سرویس را به شما عزیزان شرح می دهیم :

 • خدمات گسترده در زمینه تعمیر کولر گازی در تهران با قیمت های بسیار مناسب.
 • داشتن بیش از 150 تعمیرکار کولر گازی در تهران و انعطاف در مشخص کردن تایم حضور تعمیرکاران
 • داشتن بیش از 11 سال سابقه در زمینه تعمیر لوازم خانگی و خدمات گارانتی پس از تعمیر
 • عیب یابی رایگان و مشاوره تلفنی برای خرید و فروش کولر مورد نظر شما به صورت رایگان
 • ارائه تخفیف های ماهانه تا 40 درصد در سراسر تهران با قصد رضایت مندی هرچه بیشتر مشتریان
 • و...

در چه زمانی نیاز است تا اقدام به سرویس کولر گازی کنید؟

نکات بسیار مهمی را لازم است تا بدانید که در چه صورتی باید اقدام به سرویس کولر گازی کرد؟ آیا مدت زمان خاصی دارد؟ مزیت های سرویس کردن کولرگازی چیست؟ 

تعمیر کولر

باید بدانید درصورتی که میخواهید مصرف برق شما کاهش یابد و کنتور برق منزل و یا محل کار شما سریع بالا نرود باید نکاتی را بدانید که اولین قدم از مزیت سرویس کولر گازی به موقع کاهش مصرف برق و طول عمر بیشتر اسپلیت می باشد. قدرت پرتاب باد کولر گازی بسیار بیشتر می شود و با عوض کردن فیلتر های آن جانی دوباره می گیرد و در صورت کم بودن شارژ گاز R22 سرویس کار آن را گاز تکمیلی می زند.

جالب است بدانید که درصورتی که سرمای کولر کم شده است و یا قدرت باد آن کاهش پیدا کرده است بهتر می باشد که با مرکز آذین سرویس تماس بگیرید و از خدمات آن استفاده کنید.

خدماتی که در نمایندگی azinservice ارائه می شود چیست؟

 • تعمیرات لوازم خانگی
 • تعمیرات کولر گازی اسپلیت
 • سرویس کولر گازی
 • نصب کولر گازی
 • و تمامی لوازمی که مربوط به منزل می باشد.

تعمیرگاه کولر گازی در چه صورت گارانتی ارائه می کند ؟

این تعمیرگاه مجاز کولر گازی بدون هیچ قید و شرطی پس از خدمات تعمیرات و تحویل کولر به مشتری اقدام به گارانتی دستگاه به مدت 90 روز می کند و در این مدت درصورتی که هرگونه مشکل در قطعه تعمیر شده و یا تعویض شده پیش آید این مرکز به صورت رایگان اقدام به تعویض ویا حل مشکل خواهد کرد.

می توانید برای آگاهی در زمینه گستردگی خدمات نمایندگی آذین سرویس به /https://azinservice.ir مراجعه نمایید تا کلیه خدمات ما را همراه با تعرفه های ارزان و خوش قیمتی ما به شما شهروندان عزیز برای تعمیر لوازم خانگی اثبات شود.

تلفن تماس با نمایندگی آذین سرویس : 77612939 021
تلفن همراه نمایندگی : 2803982 0912
جهت ارتباط با کارشناسان مرکز می توانید به صورت تمام وقت حتی در ایام تعطیل اقدام کنید.

تعمیر کولرگازی با تخفیف های ماهانه در تهران

59
این مطلب مفید بود ؟90
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی