نمناک اخبارپزشکی و سلامت تولد نوزادی 55 روز بعد از مرگ مادرش + تصاویر
تولد نوزاد ، نوزاد
ماجرای عجیب تولد نوزاد 2 ماه بعد از مرگ مادرش همه را متعجب کرد. جنین خیلی کوچک بود که زن باردار از دنیا رفت اما نوزاد برای زنده ماندن جنگید و داخل شکم مادر بی جانش رشد کرد.
تاریخ انتشار : 4 اردیبهشت 1395

تولد نوزادی که 55 روز بعد از مرگ مادرش رشد کرد

نوزادی 2 ماه بعد از مرگ مادرش زنده متولد شد. تولد جنینی که مادرش 55 روز قبل از تولدفرزند از دنیا رفته بود همه را متاثر کرد . مادر این نوزاد در هفته ی 17 ام بارداری اش به دلیل تومور مغزی از دنیا رفته بود اما جنین داخل رحم او همچنان زنده بود. علائم حیاتی مادر حفظ شد تا پسرش به دنیا بیاید.

تولد نوزاد

تولد نوزاد از شکم مادر مرده 2 ماه بعد از مرگ مادرش

ماجرای رشد جنین و تولد نوزاد بعد از فوت مادرش

"وجتاس " نوزادی که 55 روز بعد از از دنیا رفتن مادر عزیزش به دنیا آمد در وضعیت خوبی به سر می برد. عمل جراحی که همانند خلق یک معجزه در دنیای پزشکی بود با موفقیت انجام شد و این نوزاد خبرساز توسط تیمی متخصص در بیمارستان غربی شهر " موروکلو" واقع در لهستان به سلامت متولد شد.

 مادر این نوزاد که نامش منتشر نشده است در حدود 10 سال از وجود تومور مغزی اش اطلاع داشته اما با این حال اقدام به بارداری نموده و تا چندین هفته لذت مادر شدن را تجربه کرده بود ولی در نهایت در هفته 17 بارداری اش از دنیا رفت اما به دلیل اینکه امکان زنده نگاه داشتن او وجود داشت پزشکان تصمیم گرفتند تا وی را تا پایان هفته 30 ام بارداری با استفاده از دستگاههای ثبت و حفظ علائم حیاتی او را زنده نگاه دارند.

تولد جنین

پزشک مسئول تولد جنین از داخل رحم زن مرده

پزشک مسئول این اقدام آقای " کوبلر" می گوید:ما هیچ تجربه ای در این زمینه نداشتیم ولی تمام تلاشمان را برای نجات جنین داخل رحم این زن مرده انجام دادیم. بیمار از طریق یک لوله تنفسی اکسیژن مورد نیاز را دریافت می کرد و تغذیه ی مورد نیاز بدن جنین نیز از طریق تزریقات وریدی به بدن او وارد می شد. بدن مادر در طول 55 روز بعد از مرگش به خوبی با ما همکاری کرد تا بتواند نوزادش را به سلامت به دنیا بیاورد.

تولد نوزاد ، تولد عجیب جنین 2 ماه بعد از مرگ مادرش + تصاویر

تولد نوزادی 55 روز بعد از مرگ مادرش + تصاویر
: امتیاز : 4.5 تعداد رای : 83
منبع : بخش خبری نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟
75 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف