نمناک اخبارحوادث ریختن گازوئیل در جاده کرج - چالوس صحت دارد؟
جاده کرج چالوس ، ریختن گازوئیل در جاده چالوس
دادستان عمومی و انقلاب استان البرز در خصوص ادعای ریختن گازوئیل در جاده کرج چالوس توضیحاتی ارائه کرد.
تاریخ انتشار : 5 تیر 1397

ماجرای ریختن گازوئیل در جاده چالوس

تسنیم:  دادستان عمومی و انقلاب کرج با بیان اینکه برای صحت ادعایی در خصوص ریختن گازوئیل در جاده چالوس تیمی تشکیل شد،گفت:پس از بررسی ها معلوم شد ریختن گازوئیل در جاده کرج چالوس صحت ندارد.

حاجی رضا شاکرمی در مورد موضوع ریختن گازوئیل در محور کرج - چالوس اظهار داشت:یکی از معاونان خود را به همراه افرادی از اداره راه و شهرسازی و پلیس راه جهت بررسی به محور کرج چالوس اعزام کرده ام. 

وی با بیان اینکه ریختن گازوئیل در محور کرج چالوس صحت ندارد،افزود:سال 86 یک مورد اتفاق افتاده که با آن برخورد شده است و خود من هم برای بررسی موضوع به این جاده رفته ام. 

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز با بیان اینکه ممکن است نوع آسفالت ایراد داشته باشد،بیان کرد:در خصوص مواد نفتی و گازوئیل ریزی اصلا این موضوع صحت ندارد. 

شاکرمی در پاسخ به سوالی در مورد طرح موضوع زمین خواری در بزرگراه شمالی کرج گفت:زمین خواری اصلا وجود ندارد و یکسری از اراضی بزرگراه جزو اراضی ملی است که مطابق قانون به شهرداری واگذار شده است. 

وی افزود:مابقی اراضی اشخاص هم تملک شده و این تملکات توسط دادسرا انجام شده است و در اختیار شهرداری کرج گذاشته شده است و یکسری پول این اراضی پرداخت و یکسری هم پرداخت نشده است. 

دادستان عمومی و انقلاب استان البرز با بیان اینکه برخی از افراد توافقاتی با شهرداری انجام داده اند که پول آن پرداخت نشده است،تصریح کرد:این موضوع فرایندی دارد که باید طی شود ولی موضوع زمین خواری در بزرگراه شمالی کذب محض است.

انتهای پیام/م 

ماجرای ریختن گازوئیل در جاده کرج چالوس

این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف