نمناک فرهنگ و هنرچهره ها دلایل طلاق آنجلینا جولی و برد پیت چه بود؟ + تصاویر
آنجلینا جولی و برد پیت ، جدایی آنجلینا جولی و برد پیت
جدایی آنجلینا جولی و برد پیت زوج هنرمند و محبوب هالیوود مدتی است در رسانه ها منتشر شده، اما دلیل طلاق آنجلینا جولی و برد پیت چیست؟
تاریخ انتشار : 4 مهر 1395

طلاق آنجلینا جولی و برد پیت 

آنجلینا جولی و برد پیت که به عنوان محبوب ترین زوج در جهان شناخته می شوند، پس از 12 سال زندگی مشترک،با داشتن 6 فرزند در 19 سپتامبر 2016 از هم جدا شدند.

به راستی چه اتفاقی برای این زوج هنرمند و محبوب افتاده است؟ این طور به نظر می رسد که آنجلینا جولی لورا واسر را به عنوان وکیل خود، همان شخصی که وکالت جانی دپ را به عهده گرفته بود، انتخاب کرد و این بدین معنی است که او در درخواست طلاق خود جدی است.
 
آنجلینا جولی و برد پیت

آنجلینا جولی و برد پیت

 
برخی از دلایل جدایی آنها را در اینجا برایتان آورده ایم، اگر شما هم می خواهید علت طلاق آنها را بدانید، با ما همراه باشید.
 

شروع رابطه

شاید داستان آشنایی این زوج را بدانید اما برای یادآوری:برد پیت در سال 2003 بود که در فیلم «آقا و خانم اسمیت» بازی کرد. در آن زمان نقش مقابل برد پیت، نیکول کیدمن بود اما گویا برد پیت نمی توانست به خوبی با او ارتباط برقرار کند، به همین دلیل آنجلینا را برای این نقش انتخاب کردند.
 
از آن زمان بود که شایعات رابطه این دو بازیگر با هم پخش شد. برد پیت در آن زمان با جنیفر آنیستون زندگی می کرد اما رابطه آنها رفته رفته بد و بدتر شد طوری که در سال 2005 از یکدیگر جدا شدند.
 
اگر چه پاپاراتزی ها چندین بار تصاویری از این دو را با هم در حال گشت و گذار منتشر کردند اما آنها تا وقتی که برد پیت طلاق خود را از جنیفر نگرفت، رابطه خود را انکار می کردند.
 
آنجلینا جولی و برد پیت

آنجلینا جولی و برد پیت زوج هنرمند

 
پس از طلاق، برد پیت اعتراف کرد که در طول فیلم برداری، رابطه عمیقی بین آنها برقرار شد. او می گوید:«ما تمام کارهایمان را در طول فیلم برداری با هم انجام می دادیم، کارهای گروهی زیادی کردیم و واقعا به ما خوش می گذشت تا حدی که در آخر انگار که یک زوج واقعی بودیم.»
 

خیانت برد پیت

حتما این جمله را شنیده اید:«اگر به دیگری خیانت کند، به تو نیز خیانت خواهد کرد.». برد پیت به جنیفر آنیستون خیانت کرد. جدا از رابطه اش با آنجلینا، او در فیلم برداری فیلم «متفقین» که در لندن انجام می شد، با همکار خود ماریون کوتیار، نیز رابطه داشت.
 
آنجلینا جولی و برد پیت زوج هنرمند

طلاق آنجلینا جولی و برد پیت زوج هنرمند

 

 تلفیق کار و سرگرمی

وقتی از برد پیت و آنجلینا، پس از بازی در فیلم «آقا و خانم اسمیت»، پرسیدند که آیا دوست دارید فیلم های بیشتری را در کنار هم بازی کنید، آنها گفتند:«این راهی است تا خودمان را آزمایش کنیم. ما احساس می کنیم که بازی مشترک، ما را خوشحال تر و قوی تر از قبل می سازد. ما دوست داریم که خودمان را در شرایط چالش برانگیز بیاندازیم، حتی اگر کمی برایمان خطرناک باشد. اما باید بگوییم که در حال حاضر...خیر!» این طور به نظر می رسد که این زوج تنها خوشی مشترک شان را در بازی در یک فیلم مشترک می یابند.
 
طلاق آنجلینا جولی و برد پیت زوج هنرمند

علت طلاق آنجلینا جولی و برد پیت زوج هنرمند

 

 سبک زندگی متفاوت

برنجلینا دو سبک زندگی متفاوت دارند. آنجلینا دوست دارد که تمام وقت خود را بیرون از خانه، صرف کمک به دیگران و امور خیرخواهانه، بگذراند، در حالی که پیت عشق اش هالیوود است، جاده ای که برای او تمامی ندارد.
 
علت طلاق آنجلینا جولی و برد پیت زوج هنرمند

علت طلاق آنجلینا جولی و برد پیت

 

 اختلاف بر سر فرزندان

طبق گزارشاتی که از یک منبع موثق به دست آمده، آنجلینا و برد پیت بر سر چگونگی بزرگ کردن فرزندان شان با هم اختلاف داشتند طوری که آنجلینا مدام پیت را به خاطر روش اشتباهی که برای کودکان شان در پیش گرفته بود، سرزنش می کرد.
 
آنجلینا جولی و فرزندانش

آنجلینا جولی و برد پیت و فرزندانشان

 

 عدم تفاهم

اگر چه موضوع فرزند، یکی از اختلافات اصلی آنها بود اما آنها اختلاف نظرهای زیادی بر سر موضوعات دیگر نیز داشتند. به عنوان مثال مسئله سیاست، از دیگر مضوعاتی بود که بارها میان آنها اختلاف شدید انداخت. آنها حتی نمی توانستند سر برنامه های زندگی شان با هم به تفاهم برسند.
 
آنجلینا جولی و برد پیت

جدایی آنجلینا جولی و برد پیت 

 

 اختلاف آنجلینا با پدرش

آنجلینا هیچ وقت نتوانست با پدرش ارتباط خوبی برقرار کند به این علت که او نه تنها به مادرش خیانت کرد، بلکه مدام در زندگی خصوصی آنها نیز دخالت می کرد. او حتی بارها زندگی خصوصی آنجلینا را در مقابل دوربین ها برملا کرد. اما بر خلاف او، رابطه برد پیت با پدر زن اش بسیار خوب است و همین موضوع به اختلافات آنها دامن می زد.
 
آنجلینا با پدرش
 

 اعتیاد برد پیت

آنجلینا از مصرف بیش از اندازه مشروبات الکی و ماریجوآنا توسط برد پیت شکایت می کند. او می گوید که این موضوع می تواند تهدیدی برای فرزندان مان باشد.
 
برد پیت
 

 سلامت آنجلینا

برد پیت تنها کسی است که از عادات بد آنجلینا آگاه است. او می گوید:«آنجلینا اصلا غذا نمی خورد، به جایش هر شب مشروبات الکلی مصرف می کند و مدام سیگار می کشد.» او از اینکه مدام باید آنجلینا را مجبور کند تا به سلامتی خود اهمیت بیشتری دهد، خسته شده است.. برد پیت در ادامه حرف هایش می گوید:«شاید استرس عمل آنجلینا جولی، برای جلوگیری از سرطان، ازدواج ما را نابود کرد.»
 
برد پیت و انجلینا جولی

جدایی برد پیت و انجلینا جولی

دلایل طلاق آنجلینا جولی و برد پیت چه بود؟ + تصاویر

دلایل طلاق آنجلینا جولی و برد پیت چه بود؟ + تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 41
برگرفته از برترین ها - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 31 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف