راننده اتوبوس
جر و بحث راننده اتوبوس با خانم مسافر عاقبتی دردناک و مرگبار را در کشور چین رقم زد.

 عاقبت تلخ جر و بحث راننده اتوبوس با خانم مسافر

تصادفات جاده ای یکی مرگبارترین و کشنده ترین اتفاقات موجود هستند که باعث کشته شدن تعداد زیاد از انسان ها در طول روز می شوند. اما به نظر شما علت اصلی این تصادفات چیست؟ 
یکی از مهم ترین  و اصلی ترین دلایل تصادفات جاده ای، عدم رعایت قوانین رانندگی و یا بی توجهی به آنها است که به مرور می تواند باعث به خطر انداختن جان راننده و انسان های دیگر شود که قطعا چنین حوادثی غیرقابل جبران و مرگبار هستند و از این رو باید تمام قوانین رانندگی رعایت شوند تا چنین مشکلاتی برای ما پیش نیاید و دیگر هیچ گونه حوادث این چنینی را مشاهده نکنیم.
 
رودخانه یانگ تسه

جر و بحث راننده اتوبوس چینی با مسافر

در کل لازم است بدانیم و با خودمان مرور کنیم که تمام قوانین رانندگی تنها برای نجات جان ما و عدم جان باختن انسان ها طراحی و نوشته شده اند و ما نیز موظف به انجام دادن آنها هستیم. از این رو باید تک تک این قوانین را جدی بدانیم تا آسیبی به ما وارد نشود.
اما اخیرا ویدیو عجیب و باور نکردنی از لحظه ای که باعث کشته شدن بیش از 13 مسافر اتوبوس شد، در صفحات مجازی به شدت منتشر گشت و توانست به شدت با بازدید فراوان روبرو شود و به تبع واکنش های شدیدی به آن شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
اخیرا گزارشی توسط رسانه های چینی شد که یک اتوبوس به همراه تعدادی مسافر که در کل تعداد 13 نفر اعلام شده است، از مسیر خود در پل منحرف می شوند و به داخل آب پرتاب می شوند. اما علت آن چه بود؟ پس از بررسی و تحقیق ماموران چینی، موفق به کشف علت این حادثه شدند. 
 
حادثه رودخانه یانگ تسه در چین

لحظه سقوط اتوبوس به رودخانه یانگ تسه

همان گونه که در ویدیو مشاهده می کنید، راننده اتوبوس شروع به جر و بحث با یکی از مسافران خانم می کند و حتی این جر و بحث به قدری شدید می شود که خانم مسافر با استفاده از تلفن همراه خود شروع به آسیب رساندن به راننده اتوبوس می کند که در نهایت راننده اتوبوس کنترل خود را از دست می دهد و به یکباره و ناخودآگاه شروع به چرخاندن فرمان می کند که متاسفانه باعث پرتاب شدن اتوبوس از روی پل به رودخانه "یانگ تسه " می شود. اما دردناک تر از آن لحظه ای بود که اتوبوس در حین از دست دادن کنترل و پرتاب شدن به رودخانه یانگ تسه، با یک اتومبیل قرمز رنگ تصادف می کند.
 
سقوط اتوبوس به دریا

امدادرسانی ماموران چین برای خارج کردن اجساد حادثه رودخانه یانگ تسه

طبق آخرین خبرها، مجموعا حدود 13 نفر کشته اعلام شده است و با توجه به تحقیقات انجام شده پلیس، مسافر زن 48 سال سن داشته است که گویی از رانندگی راننده راضی نبوده است و از راننده اتوبوس خواستار پیاده شدن بوده است و در نهایت باعث بروز این حادثه دلخراش شد!.

ویدیو عاقبت تلخ جر و بحث راننده اتوبوس با خانم مسافر! ؛

عاقبت تلخ جر و بحث راننده اتوبوس با خانم مسافر!! + فیلم

3.821
این مطلب مفید بود ؟165
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی