جعبه جادویی
به تازگی جعبه جادویی ساخته شده است که نزدیک به 8 میلیون تومان قیمت دارد، نام آن جعبه فکر است که در ادامه بیشتر با آن آشنا می شوید.

فروش جعبه ی فکر جالب با قیمت قابل توجه

وقتی ایده ای متفاوت در ذهن ظهور می کند مهارت کسب درآمد نیز در کنارش ظاهر خواهد شد و کم نیستند افرادی که به این ایده ها علاقه دارند و هزینه ی استفاده از آن را پرداخت می کنند حتی اگر یک محصول نه چندان نو و خاص باشد مثل جعبه ی فکری که تصویرش را در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید ؛ ایده ای خاص برای افرادی مطمئنا خاص که برای فکر کردن و تمرکز نیاز به آن خواهند داشت.

پرداخت نزدیک به 8 میلیون تومان فقط برای خرید یک جعبه فکر!

با وجود تمامی چیزهایی که درست فکر کردن ما را در روز مختل می کنند ، تفکر در هر مکانی نمی تواند کار ساده ای باشد ، اما با این جعبه افکار 650 دلاری که روی سرتان قرار می دهید میتوانید در هر موقعیتی از فضای شخصی خود لذت ببرید.

این جعبه افکار دقیقا همان چیزی است که می شنوید فقط لازم است روی این چهارپایه افکار نشسته و جعبه افکار را روی سر خود قرار دهید و گوش بندهایی را که شما را از هر محیطی جدا می کند را در گوش های خود قرار داده و با خیال راحت فکر کنید.

این جعبه افکار ساخت کشور انگلستان است و از یک جعبه مقوایی و پارچه( لیکرا) ساخته شده است و یک کلاه پلاستیکی در داخل آن وجود دارد که متناسب با اندازه سر مصرف کننده تنظیم می شود؛ 5 پارچه قابل تعویض با توجه به اوضاع روحی شما نیز وجود دارد. این جعبه همراه با یک چهار پایه تهیه شد از چوب راش است. سازندگان این محصول ادعا می کنند که جعبه افکار می تواند موجب افزایش بازدهی ذهنی در فرد شود.

تصویر جعبه جادویی

جعبه جادویی برای قوی شدن فکر 

مطمئنا هرکدام از شما این ایده که نمیدانیم چرا و به چه دلیل مورد توجه برخی از کاربران قرار گرفته است نظر خاصی دارید ولی مطمئنا نمیتوانید راضی به پرداخت 7 میلیون 800 هزار تومان برای خرید آن شوید که یک جا نشسته و با قرار دادن آن روی سرتان فکر کنید :)

 

جعبه جادویی 8 میلیونی برای قوی شدن فکر!!

3.18
این مطلب مفید بود ؟53
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی