جنیفر لارنس

رویایی که باعث ترک تحصیل جنیفر لارنس بازیگر مشهور شد!

تاریخ انتشار : 6 اسفند 1396کد مطلب : 64985زمان مطالعه : 4 دقیقه
جنیفر لارنس بازیگر سرشناس هالیوود برای رسیدن به رویایی که از نوجوانی در سر می پروراند درس و مدرسه را رها کرد.

جنیفر لارنس و رویایی که در نوجوانی داشت

جنیفر لارنس بازیگر سرشناس هالیوودی را اغلب ما می شناسیم و فیلم های او را دیده ایم اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید این بازیگر مطرح سینمای هالیوود حتی دیپلم هم ندارد و در نوجوانی برای رسیدن به آرزویش مدرسه را رها کرده است.

ترک تحصیل جنیفر لارنس در نوجوانی و پیش از گرفتن دیپلم

جنیفر لارنس بازیگر درجه یک هالیوود می گوید از نوجوانی می دانست می خواهد چه کار کند و به همین دلیل از 14 سالگی مدرسه را رها کرد تا به رویاهایش جامه عمل بپوشاند.

بازیگر 27 ساله در مصاحبه ای جدید با برنامه «60 دقیقه» از تصمیماتش در دوران نوجوانی صحبت کرد و گفت مدرسه را ترک کرد تا به هالیوود برسد.

در این مصاحبه که قرار است امروز یکشنبه 25 فوریه روی آنتن برود، لارنس به بیل ویتاکر مصاحبه کننده گفته است از همان زمان می دانست دوست دارد بازیگر شود.

لارنس گفت:هیچ وقت خودم را باهوش نمی دانستم.وی پس از ترک مدرسه به حرفه مدلینگ روی آورد و وقتی یک فیلمنامه را به صورت تصادفی خواند، چیزی در وجودش به صدا درآمد و ناگهان دریافت که می خواهد چه کار کند.

جنیفر لارنس

جنیفر لارنس بازیگر مشهور سینمای هالیوود

این بازیگر در این مصاحبه گفته است:مدرسه را در دوره متوسطه ول کردم. به همین دلیل دیپلم ندارم. من خودم درس خواندم.وی در عین حال که تایید می کند آن زمان والدینش با نظرات او موافق نبودند، می گوید هرگز در زندگی اش به عقب نگاه نکرده است.

جنیفر لارنس می گوید مدرسه متوسطه را ول کرد چون نمی خواست هیچ عاملی مزاحم رسیدن او به حرفه مورد علاقه اش شود.بازیگر برنده اسکار گفت:می خواستم راه خودم را بسازم. فهمیده بودم چه می خواهم بکنم و نمی خواستم هیچ چیزی مانع راهم شود.

بازیگر فیلم «گنجشک سرخ» در این مصاحبه افزود:حتی دوستان چندین ساله هم برایم بی تفاوت شده بودند.

در هر حال لارنس در عمل ثابت کرده که توانایی رسیدن به مقصد را داشته است. او یک جایزه اسکار گرفته و چهار نامزدی را در طی سال های فعالیتش به دست آورده است. او سهم قابل توجهی نیز از چهره های سرشناس را در میان دوستانش دارد که اما استون، آدل و ایمی شومر از جمله آنها هستند.

جنیفر لارنس

جنیفر لارنس بازیگر مشهور دیپلم هم ندارد

اولین نقش بزرگ لارنس با حضور در مجموعه تلویزیونی «بیل انگوال» رقم خورد و بعد با بازی در فیلم هایی چون «دشت سوزان» و «زمستان استخوان سوز» توجه منتقدان را به خود جلب کرد و برای اولین بار نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن شد. در زمان نامزدی اش برای دریافت این جایزه، وی دومین فرد تاریخ سینما بود که در جوان ترین سن موفق به نامزدی برای این جایزه شده است.

وی وقتی 22 سال داشت، در فیلم «دفترچه امیدبخش» به کارگردانی دیوید او. راسل ظاهر شد و جایزه اسکار بهترین بازیگر زن را دریافت کرد.

نکاتی که احتمالاً درباره جنیفر لارنس نمی دانید :

چپ دست هست.

وی توسط یک عکاس در نیویورک کشف و به یک نماینده استعداد یابی معرفی شده بود

یکی از طرفداران پرو پا قرص جف بریجز است

رابطه ای را با نیکلاس هولت آغاز کرده، این دو در جریان فیلمبرداری فیلم « مردان ایکس :درجه یک » با یکدیگر آشنا شدند.

برای بازی در فیلم « استخوان های زمستان » مجبور شد تا چوب بری را فرا بگیرد

گیتار را به خوبی می نوازد

یکی از خوش اقبالان دنیای بازیگری می باشد چراکه تنها به فاصله 2 سال از فارغ التحصیلی اش از دبیرستان موفق شد تا بازیگری را آغاز کند.

در جایی گفته بود که خیلی هیجان زده می شود که مردم او را دختر جذابی می خوانند اما علاقه ای ندارد که به او لقب های زشت بدهند!

جنیفر لارنس

جنیفر لارنس بازیگر مشهور و رازهای زندگی او

در 2 فیلم موفق جشنواره ساندنس حضور پیدا کرده و یکجورایی شهرت اش را مدیون این جشنواره است؛ اولی « استخوان های زمستان » و دیگری هم « شبیه دیوانه » بود.

گفته که مریل استریپ ، کیت بلانشت و لورا لینی الهام بخش او در بازیگری بوده اند.

پدرش یک شرکت بتن سازی به نام " لارنس و شرکا » را اداره می کند.

یکبار جمله ای عجیب گفته بود که چندان به مزاق بازیگران خوش نیامد، او گفته بود :«من کارهایی که عاشقش هستم رو انجام می دم و بعدش هم ماه ها استراحت می کنم چراکه کلی پول گیرم میاد که برای یک دختر 21 ساله زیادی هم هست، من نمی دانم چرا بازیگران همیشه از حقوقشان ناراضی هستند!»

دومین بازیگر جوان زن تاریخ سینماست که موفق به کاندیداتوری در رشته بهترین بازیگر نقش اول زن شده است. اولی کیشا کستل – هیوز بود که در سال 2002 برای فیلم Whale Rider کاندید شده بود

جنیفر لارنس از جمله بازیگرانی هست که هیچ دوره بازیگری را نگذرانده است.

رویایی که باعث ترک تحصیل جنیفر لارنس بازیگر مشهور شد!

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
وبگردی