نمناک سرگرمیدیدنی ها حیوانات عظیم الجثه ای که بی آزار هستند + تصاویر
حیوانات عظیم الجثه ، حیوانات
با دیدن حیوانات عظیم الجثه اولین واکنش ترس است که مبادا آسیبی به ما برساند، ولی حیوانات عظیم الجثه ای هستند که بی آزار می باشند.
بازدید : 4,455 نفر

حیوانات عظیم الجثه بی آزار

مطمئنآ تصور همه شما از حیوانات عظیم الجثه خیلی وحشتناک و مخوف است اما گاهی اوقات موضوع برعکس می شود چنانچه شاید این حیوانات بی آزار را که در ادامه تصاویری از آنها مشاهده می کنید تاکنون با این جثه عظیم ندیده باشید.

 
1. کرمخاکی: همه ما تقریبا با کرم های خاکی مواجه شدیم. این ها همان کرم هایی هستند که ماهیگیران به عنوان طعمه استفاده می کنند. اما این کرم ها ممکن است گاهی با درازی 10 فوت برسند.

 

حیوانات عظیم الجثه

2. سمندر غول پیکر: این موجود بسیار شبیه مارکولک است و معمولا زیر سنگ ها و درختان پنهان می شود. اندازه آن حدود 3-4 اینچ است اما بزرگترین آن که در چین یافت شده حدود 6 فوت قد دارد.


حیوانات عظیم الجثه


3. خرگوش غول آسا: اگر شما خرگوش را موجودی دلربا و دوست داشتنی می پندارید مطمئنا خرگوش فلمیش را ندیده اید. وزن این جانور به 22 پوند می رسد و سگ ها در مقابل این حیوان بسیار کوچک به نظر می رسند.حیوانات عظیم الجثه


4. هزارپای غول پیکر: هزارپاهای کوچک از نظر مردم چندش آور هستند چه برسد به این هزارپاحیوانات عظیم الجثه

5. خرچنگ عنکبوتی ژاپنی: اجازه ندهید اسم آن شما را گول بزند. این جانور بسیار بزرگ است و پاهایی به دارازای 12 فیت دارد.

حیوانات عظیم الجثه

 

حیوانات عظیم الجثه ای که بی آزار هستند + تصاویر

حیوانات عظیم الجثه ای که بی آزار هستند + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 17
برگرفته از ایستانیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 15 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف