دکوراسیون داخلی خانه زیبا باید در تمامی اجزا اصولی طراحی و اجرا شود ، درست مثل خانه های آبی و سفیدی که بیننده را به خود جذب می کنند.

خانه های زیبا و خنک با دکوراسیون رنگ آبی

اگر شما به روانشناسی رنگ ها اعتقاد داشته باشید ،می دانید که رنگ آبی یک رنگ سرد و آرام می باشد.در این مقاله ما مجموعه ای از دکوراسیون خانه های آبی را جمع آوری کرده ایم و آنها را به شما معرفی خواهیم کرد .رنگ آبی یک رنگ مناسب دکوراسیون در فصل تابستان می باشد. اگر جزو افرادی هستید که دوست دارید در منزل تان احساس آرامش کنید پیشنهاد ما به شما این است که دکوراسیون آبی سفید را امتحان کنید و از هرگونه استرس دور شوید.

دکوراسیون پذیرایی آبی

دکوراسیون پذیرایی به رنگ آبی

دکوراسیون نشیمن آبی

دکوراسیون نشیمن آبی و سفید

دکوراسیون آبی و سفید

دکوراسیون خانه زیبا به رنگ آبی تیره

تغییر دکوراسیون و خنک کردن فضای خانه زیبا در تابستان با استفاده از رنگ آبی

ترکیب کلاسیک رنگ آبی و سفید در فضای داخلی خانه جلوه ی خاصی را به خانه می دهد و هر کسی را جذب خود خواهد کرد.همانگونه که در عکس می بینید مبلمان سفید با ترکیب رنگ آبی بسیار لوکس بنظر می رسند. یکی از شاخص ترین مشخصات هر خانه ،رنگ داخلی آن می باشد. شما برای تهیه این رنگ ها می توانید به نزدیک ترین فروشگاه های اطراف خانه تان مراجعه کنید و رنگ مورد علاقه خود را خریداری کنید. توصیه می شود که اگر خواستید رنگی را در خانه خود اجرا کنید،ابتدا آنرا در یک اناق کوچک در موقعیت های مختلف نور بسنجید و سپس در دیگر قسمت های خانه اجرا کنید.
 
دکوراسیون داخلی خانه زیبا

چیدمان شیک و زیبای اتاق پذیرایی خانه مدرن با ترکیب رنگ آبی و سفید

 همانگونه که در عکس می بینید ، رنگ آبی می تواند خانه را به بهترین نحو تغییر دهد.رنگ آبی باعث ایجاد آرامش عمیق در افراد می شود. این شاید به این دلیل است که ما را به یاد دریا و آسمان آبی می اندازد و یک فضای آرامش بخش را ایجاد می کند.
 
دکوراسیون داخلی خانه زیبا

دکوراسیون داخلی خانه زیبا آبی و سفید

دکوراسیون داخلی خانه زیبا

تاثیر رنگ آبی در دکوراسیون منزل

دکوراسیون داخلی خانه زیبا

طراحی داخلی و دکوراسیون مدرن خانه زیبا

 رنگ آبی می تواند جلوه خاصی را به آشپزخانه بدهد امروزه دیگر کابینت های آشپزخانه ها را رنگی نمی کند ولی با این وجود در این آشپزخانه کابینت ها بسیار تازه و تمیز هستند و باعث ایجاد آرامش می شود.
 
 کابینت آبی

دکوراسیون آشپزخانه با کابینت آبی

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه به رنگ آبی

دکوراسیون داخلی خانه زیبا

استفاده از رنگ آبی و سفید در آشپزخانه فضای غذاخوری زیبا

اتاق های که با بیرون خانه در تماس هستند در ماه های گرم سال مانند فصل تابستان می توانند بسیار گرم شوند ولی اگر شما اتاق خود را با رنگ آبی تزیین کنید یک فضای خنک وزیبایی را ایجاد می کند. اتاق خوابها هم با وارد شدن رنگ زیبای آبی تغییرات دلنشینی خواهند داشت.
 
 چیدمان اتاق خواب آبی

رنگ آبی برای دکوراسیون اتاق خواب

اتاق خوابهای زیبا

اتاق خواب زیبا به رنگ آبی سفید

 طراحی حمام و دستشویی با استفاده از رنگ آبی کم رنگ بسیار زیبا می باشد. ترکیب رنگ آبی و سفید یک ترکیب عالی و جذابی می باشد که برای رفع خستگی بسیار مناسب است و هیچ وقت از تماشای آن احساس خستگی نخواهید کرد.
 
حمام آبی

دکوراسیون حمام شیک به رنگ آبی

دکوراسیون داخلی خانه زیبا

عکس حمام دستشویی زیبا با ترکیب رنگ آبی

خانه های فوق العاده زیبا با رنگ آبی آرامبخش + دکوراسیون

خانه های زیبای ایرانی با رنگ آبی آرامش بخش + دکوراسیون : امتیاز : 5 تعداد رای : 17
این مطلب مفید بود ؟170
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ن/ح
نظرات
وبگردی