راهنمای خرید فرش
هنگام خرید فرش برای خانه های کوچک و نقلی نکات مهمی را باید رعایت کنید و نیاز به یک راهنما دارید تا بعد از خرید پشیمان نشوید.

راهنمای خرید فرش برای خانه های کوچک

خرید فرش یکی از خریدهای اساسی برای دکوراسیون منزل است که نیازمند رعایت قوانین خاصی است، هنگام خرید فرش فقط به زیبایی آن توجه نکنید بلکه فرش باید متناسب با متراژ منزل و هماهنگ با دکوراسیون آن باشد. اگر برای خانه نقلی تان قصد خرید فرش دارید بهتر است راهنمای زیر را مطالعه کنید زیرا خرید فرش برای خانه های کوچک کمی سخت تر است.

فرش برای جهیزیه عروس

نکات خرید فرش برای خانه کوچک

در انتخاب طرح و رنگ فرش سلیقه تمام اعضای خانواده را در نظر بگیرید همچنین باید به رنگ دکوراسیون منزل تان هم دقت کنید و متناسب با آن رنگ فرش تان را انتخاب کنید. برای خانه های کوچک و نقلی فرش های بسیار تیره رنگ مناسب نیستند و میتوانید با انتخاب فرش رنگ روشن فضای خانه را بزرگتر و دلباز تر جلوه دهید.

لازم نیست همه جای خانه را با فرش بپوشانید، برای هر قسمت از خانه یک فرش متناسب پهن کنید و باقی قسمت ها را خالی بگذارید، پوشاندن خانه با فرش و موکت دیگر قدیمی شده است.

تراکم فرش ماشینی

راهنمای خرید فرش مناسب

برای خانه های کوچک فرش های گرد نیز گزینه مناسبی هستند، فرش های گرد را باید طوری پهن کنید که هیچکدام از وسایل منزل روی آن ها قرار نگیرند حتی پایه های جلویی مبل. فرش های گرد نمای مدرنی به دکوراسیون منزل میبخشند و از شلوغی در دکوراسیون جلوگیری میکنند سعی کنید فرش های گرد را در نقاط کانونی منزل پهن کنید.

انتخاب رنگ فرش

مدل فرش گرد برای دکوراسیون های مدرن

برای اتاق خواب های کوچک لازم نیست کل اتاق را با فرش بپوشانید یک فرش گرد کوچک برای پایین تخت خواب کافی است، فرش کردن کل اتاق خواب ایده ای قدیمی است که دیگر چندان طرفدار ندارد.

برای راهرو از فرش های باریک استفاده کنید اینگونه فرش ها حس دعوت کنندگی را در فضا ایجاد میکنند و نمای جالبی به راهرو میدهند.

 

راهنمای خرید فرش برای خانه های نقلی + عکس

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی