نمناک اخبارفرهنگ و هنر خوابیدن بازیگر زن هالیوودی جلوی مردم + عکس
تیلدا سوئینتن بازیگر هالیوودی و دارنده جایزه اسکار روزی هفت ساعت در ویترین های موزه نیویورک بر روی تختی در مقابل چشمان بازدیدکنندگان و عکاسان دراز کشیده و می خوابد.
تاریخ انتشار : 8 فروردین 1392

'تیلدا سوئینتن، بازیگر 52 ساله فیلم هایی مثل «مایکل کلایتن» و «باید درمورد کوین حرف بزنیم» روز شنبه در پرفورمنسی که «شاید» نام دارد حضور پیدا کرد و در جعبه ای شیشه ای روی یک تشک سفید دراز کشید و خوابید.
این پرفورمنس در ادامه سال نیز گهگاه برگزار می شود، سوئینتن بدون اینکه از پیش اعلام شود، در موزه هنرهای معاصر نیویورک حاضر می شود و در جعبه ای شیشه ای دراز می کشد. هر پرفورمنس این بازیگر مدت یک روز کاری موزه به طول می کشد. اجراهای بعدی این پرفورمنس در مکان های دیگر موزه اجرا خواهد شد.
این بازیگر در ویترین شیشه ای این موزه میخوابد تا به ادعای خودش، به بازدیدکنندگان اجازه دهد او را در ساده و بی آلایش ترین حالت مشاهده کنند!
 

خوابیدن بازیگر زن هالیوودی جلوی مردم + عکس


طبق بیانیه موزه موما (موزه هنرهای معاصر نیویورک) ویژگی این اجرا در این است که برنامه ای برای حضور سوئینتن وجود ندارد(حتی کارکنان موزه هم نمی دانند او کی در موزه حاضر می شود)، بازیگر هیچ بیانیه ای درمورد این پرفورمنس صادر نمی کند و هیچ بیانیه دیگری نیز از سوی موزه صادر نمی شود.'

خوابیدن بازیگر زن هالیوودی جلوی مردم + عکس

خوابیدن بازیگر زن هالیوودی جلوی مردم + عکس
:
امتیاز : 2 تعداد رای : 132
برگرفته از arshnews.ir
این مطلب مفید بود ؟ 53 79
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف