خواستگار

سقوط مرگبار خواستگار سابق از طبقه سوم در تهرانپارس

تاریخ انتشار : 17 اسفند 1396کد مطلب : 10858زمان مطالعه : 2 دقیقه
خواستگار قدیمی زمان فرار از طبقه سوم آپارتمان زن جوان از پنجره آشپزخانه به پایین سقوط کرده و کشته شد.

مرگ خواستگار سمج در تهرانپارس

خواستگار قدیمی زمانی که وارد خانه زن جوان شد هنگام فرار از طبقه سوم آپارتمان به پایین افتاد و کشته شد .
شامگاه سه شنبه 15 اسفند امسال مردی با کلانتری 126تهرانپارس تماس گرفت و از سقوط مشکوک مردی 32 ساله از پنجره آشپزخانه آپارتمانی در طبقه سوم مجتمعی در محله تهرانپارس خبر داد. ماموران زمانی که برای بررسی ماجرا به این آپارتمان رفتند، در پارکینگ با پیکر غرق در خون جوانی روبه رو شدند.
امدادگران اورژانس هم سررسیدند و اورا که قدرت حرف زدن نداشت، به بیمارستان منتقل کردند. ماموران در جریان تحقیقات اولیه متوجه شدند این مرد از خانه زوج جوانی که در طبقه سوم ساکن هستند به پایین سقوط کرده است. زن باردار و شوهرش را بازداشت و برای ادامه تحقیقات به کلانتری منتقل کردند. این در حالی بود که بامداد چهارشنبه به پلیس خبررسید مرد مصدوم به دلیل شدت صدمات تسلیم مرگ شده است .
زوج صاحبخانه دیروز ـ چهارشنبه ـ برای ادامه تحقیقات به دادسرای جنایی تهران منتقل شدند.
مرد جوان به بازپرس جنایی گفت:من در کار تعمیرات تلفن همراه هستم و همسرم باردار است. من سر کارم رفته بودم و زنم در خانه تنها بود. آن شب قرار بود برادر همسرم مهمان ما باشد. زمانی که به خانه آمدم متوجه شدم مردی غریبه که همسرم می گفت سارق است، به زور وارد خانه مان شده و بعد از درگیری با وی قصد فرار داشته که از پنجره آشپزخانه به پایین افتاده است. با دیدن مرد مصدوم، به پلیس و اورژانس زنگ زدم که آنها آمدند. آن مرد روز چهارشنبه در بیمارستان فوت کرد و ما به دردسر افتادیم. باور کنید در سقوط مرگبار او نقشی نداشتیم.
اما زن جوان در اظهاراتش مدعی شد مرد فوت شده خواستگار سابقش بوده است و به بازپرس جنایی گفت:مرد کشته شده خواستگار سابقم بود . آن شب از حمام که بیرون آمدم منتظر برادرم بودم که به خانه ما بیاید. زنگ در زده شد و بی آن که توجه کنم چه کسی پشت در خانه است، اف اف را زدم و به سمت آشپزخانه رفتم تا کارهایم را انجام دهم. بعد از بازو بسته شدن درآپارتمان با خواستگار سابقم رو به رو شدم. با دیدن وی فریاد زدم و خواستم بیرون برود که با هم دعوایمان شد. همان موقع متوجه شدم برادرم دارد از راه پله ها بالا می آید. مرد مهاجم به سمت پنجره آشپزخانه رفت تا از آنجا بیرون برود و فرارکندکه یکدفعه به پایین افتادو کشته شد. من در مرگ او نقشی نداشتم.
تحقیقات از این زوج برای رازگشایی از سقوط مرگبار مرد جوان در پلیس آگاهی ادامه دارد.

سقوط مرگبار خواستگار سابق از طبقه سوم در تهرانپارس

4.510
این مطلب مفید بود ؟91
برگرفته از جام جم آنلاین - /م
وبگردی