نمناک اخبارحوادث سقوط خودروی گرانقیمت داخل پارکینگ پاسداران + عکس
خودروی گرانقیمت ، سقوط کیا سورنتو در پارکینگ
خودروی گرانقیمت بعد از تخریب دیوار پارکینگ از ارتفاع 1.5 متری سقوط کرد.
تاریخ انتشار : 26 دی 1395

خودروی گرانقیمت داخل پارکینگ سقوط کرد

 یک دستگاه خودروی سواری «کیا سورنتو» پس از برخورد با دیواره پارکینگ در طبقه همکف و تخریب آن از قسمت جلو به رمپ ورودی پارکینگ منفی یک با ارتفاع 1.5 متر سقوط کرده که راننده خودروی سواری قبل از رسیدن نیروهای عملیات از خودرو خارج شده بود.

 

 ساعت 20:40 بیست و چارم دی ماه جاری خبر سقوط یک خودروی سواری در خیابان پاسداران، خیابان نارنجستان ششم به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت مأموران ایستگاه 61 آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

 

تصاویر سقوط و تخریب دیوار پارکینگ با برخورد خودروی گرانقیمت

خودروی گرانقیمت

سقوط خودروی گرانقیمت

مجتبی میرزایی؛ فرمانده آتش نشانان اعزامی به محل حادثه درباره سقوط خودرو اظهار داشت:یک دستگاه خودروی سواری «کیا سورنتو» پس از برخورد با دیواره پارکینگ در طبقه همکف و تخریب آن از قسمت جلو به رمپ ورودی پارکینگ منفی یک با ارتفاع 1.5 متر سقوط کرده که راننده خودروی سواری قبل از رسیدن نیروهای عملیات از خودرو خارج شده بود.

سقوط خودروی گرانقیمت

سقوط خودروی گرانقیمت

سقوط خودروی گرانقیمت

سقوط خودروی گرانقیمت داخل پارکینگ

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ آتش نشانان به سرعت با قطع برق خودرو و ایمن سازی محل حادثه با استفاده از جرثقیل دستی و با همکاری جرثقیل خودروهای امدادی، خودرو را به سطح پارکینگ منتقل کرده و به مالک تحویل دادند همچنین عملیات پس از ارائه تذکرات ایمنی پایان یافت.

 

سقوط خودروی گرانقیمت داخل پارکینگ پاسداران + عکس

سقوط خودروی گرانقیمت داخل پارکینگ پاسداران + عکس
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 7
برگرفته از افکار نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف