نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت دختری که هر روز از چشم ،دهان و گوشش خون می ریزد
خون چشم ، بیماری عجیب
جاری شدن هر روزه ی خون چشم ، بینی ، گوش و دهان زندگی را برای دختربچه 3 ساله و والدینش تلخ کرده است ، مشکلی که هیچ علت و درمان شناخته شده ای ندارد.

دختربچه 3 ساله هندی که هر روز از چشم ، دهان و گوشهایش خون جاری می شود

 خون چشم یا بهتر است بگوییم خون گریه کردن تقریبا جزو عجایب جدید نیست و متاسفانه هستند افرادی انگشت شمار که به دلیل عارضه هایی ناشناخته از اعضای صورتشان به خصوص چشم ها خون ریزی های مداوم دارند. دختر بچه ای که از 2 سال پیش دچار چنین مشکلی شده است والدین خود را به شدت نگران ساخته چار که پزشک نمی توان راهی برای درمان او پیشنهاد کند.A TODDLER has baffled doctors and terrified her parents with a mysterious condition that causes her to cry tears of blood.

خون چشم

عکس دلخراش از دختری که هر روز از چشم و دهانش خون جاری می شود

دختربچه هندی که هر روز چشم و صورتش خون آلود می شود

 "آهانا افضل" کوچولو دختربچه هندی است که سال پیش دچار تب شدید شد و از آن روز به بعد خونریزی های دردناک چشم ، گوش ، دهان و بینی او آغاز شد.این خونریزی 2 سال پیش بعد از تب شدیدی که "اهانا" را راهی بیمارستان کرده بود از بینی او آغاز شد اما بعد از درمان تب این خونریزی به نوعی نگران کننده ادامه یافت .به عقیده پزشکان هندی این پدیده یک بیماری نادر است که تاکنون درمانی برای آن پیدا نشده است.والدین این دختربچه هزاران پوند برای آزمایشات و درمان های احتمالی او هزینه کرده اند اما هیچ یک موثر نبوده و هنوز به علت اصلی نرسیده اند.

تصاویر خونریزی های زیاد از چشم و دهان و گوش و بینی دختربچه هندی

خون چشم

خون چشم

خون چشم

 

دختری که هر روز از چشم ،دهان و گوشش خون می ریزد

دختری که هر روز از چشم ،دهان و گوشش خون می ریزد
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف