نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون داستان فیلم فروشنده اصغر فرهادی
اصغر فرهادی ، اصغر فرهادی فیلم جدید
اصغر فرهادی کارگردان به نام کشورمان جدیدترین فیلم خود را با حضور شهاب حسینی و ترانه علیدوستی و با نام فروشنده کلید زد.
بازدید : 184,486 نفر

فروشنده فیلم جدید اصغر فرهادی

اصغر فرهادی فیلم جدیدش را با نام فروشنده با حضور ترانه علیدوستی و شهاب حسینی کلید زد. از حالا برای تماشای فیلم اصغر خان هیجان زده ایم، مخصوصاً وقتی شهاب و ترانه نقش های اصلی اش باشند.

برسد به دست آهو فیلم جدید اصغر فرهادی که بعدا با نام «فروشنده» از سازمان سینمایی پروانه ساخت دریافت کرد این روزها با انتخاب بازیگر تلگرامی ش همچنان خبرساز است و انتخاب شهاب حسینی و ترانه علیدوستی به عنوان بازیگران اصلی هم یکی از مهمترین خبرهای سینمایی در مسیر جشنواره فجر پیش روست.

 اصغر فرهادی فیلم جدید
 
اما با این حال رسانه ها این روزها بیش از همه چیز کنجکاو دانستن داستان فیلم جدید اصغر فرهادی هستند و خلاصه داستانی که از این فیلم در فضای مجازی منتشر شده است نیز با توجه به سابقه فرهادی چندان درست به نظر نمی رسد.

داستان فیلم جدید فرهادی داستان زوجی است که منزل جدیدی نقل مکان می کنند. آنها بعد از آمدن به منزل جدید متوجه می شوند که این منزل پیش از این محل سکونت زن بدکاره ای بوده است و همین باعث ایجاد تردیدهایی در زن در مورد اقامت در این خانه می شود و همین در ادامه باعث بوجود آمدن ماجراهایی و کشف حقیقت می شود.

داستان فیلم فروشنده اصغر فرهادی

داستان فیلم فروشنده اصغر فرهادی
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 518
برگرفته از بانی فیلم - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 334 184
برچسب ها :
نظر کاربران
فرشته

فرشته

فیلم فروشنده عالی بودفیلمنامه عالی بود کارگردانی وبازیها همه عالی.ممنون

پاسخ دادن 14 12
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف