دورهمی

تکذیب دستمزد 30000000 مهران مدیری برای دورهمی

تاریخ انتشار : 3 شهریور 1395کد مطلب : 35499زمان مطالعه : 2 دقیقه
تهیه کننده برنامه دورهمی در خصوص انتشار شایعه درآمد میلیونی مهران مدیری برای اجرا و کارگردانی این برنامه گفت: مبلغ 30 میلیونی که این روز ها نقل به نقل چرخیده است کذب محض است.

تکذیب دستمزد کلان مجری دورهمی

دورهمی که دومین برنامهمهران مدیریپس از بازگشت به تلویزیون محسوب می شود، برخلاف روال مرسوم سال های اخیر تهیه کنندگی اش برعهده این کارگردان نیست و هاشم رضایت تهیه کنندگی این تاک شو را برعهده دارد؛ تاک شویی که در ابتدا کارگردانش مهراب قاسم خانی بود اما پس از اعلام ممنوع التصویری اش، مهران مدیری کارگردانی این مجموعه را نیز برعده گرفت.

برنامه «دورهمی» برای شب های آخر هفته ها تدارک دیده شده و در سال جدید پنج شب (شنبه تا چهارشنبه) در هفته برنامه «خندوانه» و پنجشنبه ها و جمعه ها برنامه «دورهمی» به تماشاگران شبکه نسیم ارائه می شود اما رونمایی از دورهمی با حواشی فراوانی همراه بود تاکنون نیز ادامه دارد و حذف قاسم خانی از تیم تولید این برنامه و اعتراضات مکررش نسبت به این تصمیم، تنها یکی از این حواشی بود.

«دورهمی» پس از «خندوانه» دیگر برنامه تلویزیونی است که توانسته به خوبی جای خود را بین مردم باز کند و حالا روز به روز تنور حواشی درآمدهای میلیونی بازیگران، کارگردان و مجری این برنامه داغ تر می شود.


دورهمی

تکذیب دستمزد نجومی مهران مدیری برای دورهمی

در گفتگویی با هاشم رضایت تهیه کننده برنامه تلویزیونی «دورهمی» در خصوص انتشار شایعه درآمد میلیونی مهران مدیری برای اجرا و کارگردانی این برنامه گفت:مبلغ 30 میلیونی که این روز ها نقل به نقل چرخیده است کذب محض است و هیچ کدام از افراد گروه بازیگری ما چنین مبلغی را دریافت نمی کنند.

وی در ادامه درخصوص درآمد مهران مدیری و دریافتی آن بیان کرد:هیچ وقت مهران مدیری 30 میلیون تومان دریافت نمی کند و دستمزد او کمتر از این حرف ها است.

گفتنی است؛ پیش از این شایعاتی در خصوص دریافت هزینه حضور مهمانان در این برنامه مطرح شده بود، که چندی پیش با توجه به صحبت های عوامل برنامه تلویزیونی «دورهمی» تکذیب شد و مدیری به عنوان مجری و کارگردان، بارها این موضوع را روی آنتن تکذیب کرده است.

دورهمی ، تکذیب حقوق میلیونی مهران مدیری برای دورهمی

4.614
این مطلب مفید بود ؟131
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
وبگردی