نمناک اخبارسیاست سوء استفاده دونالد ترامپ از مایکل جکسون + تصاویر
دونالد ترامپ ، دونالد ترامپ انتخابات
در حالی که کمتر از دو هفته به انتخابات آمریکا باقی مانده دونالد ترامپ برای پیروزی در انتخابات دست به دامان مردگان شد .

تلاش دونالد ترامپ برای پیروزی در انتخابات

کمتر از دو هفته به انتخابات آمریکا باقی مانده. روزها به ضرر دونالد ترامپ در حال سپری شدن هستند و تقریبا هیچ سلبریتی درجه یکی نیست که از او حمایت کند. شاید وقت آن باشد که کاندیدای جمهوری خواه دست به دامان دنیای مردگان شود.

یکی از تصاویر قدیمی دونالد ترامپ اخیرا در فضای مجازی بار دیگر بازنشر داده شده است. تصویری که او در جت شخصی اش با مایکل جکسون انداخته است.
 
دونالد ترامپ

عکس انتخاباتی دونالد ترامپ با مایکل جکسون

این تصویر در سال 1990 وقتی آن دو برای دیدن بیمار اچ آی وی، ریان وایت با هم همسفر شده بودند گرفته شده است. اما انتشار دوباره این تصویر فقط بهانه ای بود تا ترامپ از روابط گرم و صمیمی اش با خواننده فقید موسیقی پاپ آمریکا رونمایی کند.

مایکل جکسون در مقطعی از زندگیش در «ترامپ تاور»، آسمانخراش مشهور دونالد ترامپ در خیابان پنجم نیویورک زندگی می کرده است. حالا همین موضوع باعث شده که ترامپ در صحبت هایش، کمی هم از مایکل جکسون برای رای آوردن خرج کند.

او چندی پیش در مصاحبه ای که با سی ان ان داشت، خودش را شبیه مایکل جکسون دانست. چرا که معتقد است مردم آن دو را بدون این که واقعا بشناسند سوژه صحبت های روزانه شان می کنند. ملانی ترامپ هم خاطراتی از میهمانی شام مایکل جکسون نقل کرده تا رابطه شان با خواننده پاپ آمریکا را پر رنگ تر جلوه دهد. دونالد ترامپ همین طور با اشاره به مایکل جکسون گفته که او «دوست خوب»ش بوده و بارها به ملاقات همدیگر رفته بودند. او حتی پا را فراتر گذاشته و گفته که شاید مردم باور نکنند اما عمل جراحی صورت مایکل جکسون باعث شد که او اعتماد به نفسش برای روی صحنه رفتن را از دست دهد.


دونالد ترامپ

تلاش دونالد ترامپ برای پیروزی در انتخابات 

چیزی که با عکس العمل شدید اللحن جرمین جکسون، برادر مایکل جکسون رو به رو شد. جرمین گفته:«دوستان با چرند گفتن در مورد از دست رفتن اعتماد به نفس مایکل، ادای احترام نمی کنند. این ترامپ احمق باید سر جایش بشیند.» او همین طور در صفحه توییتر خود نوشته که فشار، بی عدالتی و شرایط خارجی روی اعتماد به نفس مایکل تاثیر گذار بودند. جرمین جکسون با اشاره به هدف ترامپ به او یادآوری کرده که اسم مایکل جکسون و عکس های یادگاری با او نمی تواند باعث پیروز شدندش در انتخابات پیش رو شود.

سوء استفاده دونالد ترامپ از مایکل جکسون + تصاویر

سوء استفاده دونالد ترامپ از مایکل جکسون + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 26
برگرفته از خبرگزاری تسنیم / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 21 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف