ماه عسل
دکور امسال برنامه ماه عسل مانند یک جعبه جواهر است که مهمانان را درون خود قرار میدهد توسط پیمان قانع طراحی شده و رازهای جالبی درونش دارد.

ویژه برنامه افطار ماه عسل با اجرای احسان علیخانی هر شب ساعت 19:00 به تهیه کنندگی و با اجرای احسان علیخانی از شبکه سه سیما پخش می شود. 

 پیمان قانع طراح دکور ویژه برنامه ماه عسل گفت:نمی خواستم دکور برنامه کلیشه ای به نظر برسد. زیرا در اکثر دکورهایی که برای برنامه های ماه رمضان زده می شود، غالبا از رنگ های سفید و فیروزه ای استفاده می شود.

دکور برنامه تلویزیونی ماه عسل 93

پیمان قانع طراح دکور برنامه تلویزیونی ماه عسل درباره دکور امسال این برنامه را به جعبه جواهری تشبیه کرد و گفت:دکور امسال برنامه مانند یک جعبه جواهر است که مهمانان به مثابه جواهرهایی ارزشمند درون آن قرار می گیرند.
 
دکور برنامه تلویزیونی ماه عسل
 
وی ادامه داد:بخشی از زیبایی و جذابیت دکور به ساخت و ساز آن برمی گردد. ماه عسل برنامه ای خاص و مورد توجه است، از مهمانانی خاص بهره می برد و مانند همه ویژگی های آن دکور آن هم باید شکل و شمایلی خاص داشته باشد.
 
دکور برنامه ماه عسل
 
به نظر من همین که دکور برنامه مکانیکی است و باز و بسته می شود، خود نوعی چالش برای ما به دنبال دارد که از آن استقبال هم می کنیم. تصور کنید 1700 کیلوگرم آهن هر روز بالا می رود و پایین می آید. در حالی که ما بسیار راحت می توانستیم یک تیرآهن را آورده، خم کرده و جوش دهیم و دکور به این ترتیب شکل داده می شد.
 
احسان علیخانی در برنامه ماه عسل
 
وی درباره طرح دکور توضیح داد:خود من نمی خواستم دکور کلیشه ای به نظر برسد. زیرا می بینیم که در اکثر دکورهایی که برای برنامه های ماه رمضان زده می شود، غالبا از رنگ های سفید و فیروزه ای استفاده می کنند اما دکور امسال تنها به واسطه چراغ هایی که پشت آن است با سال قبل شباهت دارد و طرحی جدید در ماه عسل تجربه می شود.

رازهای دکور برنامه ماه عسل 93 + تصاویر

4.458
این مطلب مفید بود ؟517
برگرفته از جام جم سیما - / ک
وبگردی