نمناک اخبارجامعه راهی برای اضافه کردن سوابق بیمه ای
سوابق بیمه ای ، سوابق بیمه ای تامین اجتماعی
افرادی که قبلا شاغل بودند و بیمه نشدند می توانند با ارائه مدارک در هیاتهای حل اختلاف وزارت کار مشکل سوابق بیمه ای خود را حل کنند.

سوابق بیمه ای خود را با این روش اضافه کنید

کاربری در صفحه مشکلات مردم نوشته است:میخواستم بپرسم که اگر من قبلا در سالهای 83و84در جایی به مدت 24 ماه مشغول کار بوده باشم ولی فقط حد اقل حقوق ان موقع را میگرفتم ( بدون داشتن قرارداد کار فی ما بین و بیمه ) ولی الان میتوانم گواهی اشتغال بکار در ان سالها را از کارفرما بگیرم و نیز کاسبها همسایه هم شاهد هستند و گواهی خواهند داد.(استشهاد محلی) سوالم این هست که میتوانم این مدت 2 سال را به سنوات بیمه ام اضافه کنم؟راهکارش چیست؟جریمه اش چقدر خواهد بود؟


در این باره روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی پاسخ داد:بله به شرط این که مدارک لازم برای تایید کارکرد شما مثل قرارداد کار، فیشهای دریافت حقوق یا لیست بانکی واریز حقوق، برگه های حضور غیاب و...بتوانید ارائه دهید. البته اخذ گزارش از کارکنان محل کار نیز مفید است. در هر حال به هیاتهای حل اختلاف وزارت کار مراجعه و از کارفرمای خود بابت عدم اجرای ماده 148 قانون کار شکایت کنید.

راهی برای اضافه کردن سوابق بیمه ای

راهی برای اضافه کردن سوابق بیمه ای
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 3
برگرفته از خبر آنلاین/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف