نمناک سبک زندگیبارداری و نوزاد آرام کردن فوری گریه نوزاد در چند ثانیه + آموزش تصویری
گریه نوزاد ، آرام کردن گریه نوزاد
بیشتر زنان باردار در ماههای آخر بارداری و قبل از زایمان نگران گریه نوزاد در شب و روز هستند. یک متخصص نوزادان با انتشار فیلمی در رابطه با راه حل گریه نوزاد ، روشی را برای آرام کردن سریع نوزاد در زمان گریه آموزش داد.

سریعترین راه آرام کردن گریه نوزاد

گریه نوزاد ! وای که چقدر سخت است تحملش برای پدر و مادری که تازه صاحب فرزند شده اند و مدام در حال امتحان راه و روش هایی برای ساکت کردن گریه نوزادشان هستند.

آرام کردن گریه نوزاد برای پدرومادرهایی که نوزاد تازه متولد شده دارند موضوع بسیار مهمی است.یک پزشک آمریکایی با انتشار فیلمی در YouTube ادعا کرد که راهی معجزه آسا برای آرام کردن گریه نوزاد یافته است.

دکتر همیلتون روش ابداعی اش را برای ساکت کردن گریه کودک اینگونه شرح داد که:

بهترین راه برای آرام کردن گریه نوزاد این است که نوزاد را با یک دست نگاه داشته به حالتی که سر او به سمت پایین و حالت زاویه 45 درجه باشد. با دست دیگر دستهایش را در مقابل سینه اش نگاه دارید و سپس سر و سینه او را به سمت خودتان و به بالا بلند کنید.

آرام کردن گریه نوزاد

بهترین راه آرام کردن گریه نوزاد

راه حل گریه نوزاد

راه حل ساده برای ساکت کردن سریع گریه نوزاد

در این حالت بایستی یک دست شما زیر باسن نوزاد و دست دیگر شما روی سینه و زیر چانه ی نوزاد باشد.در فیلم منتشر شده دکتر همیلتون بارها این عمل را برای آرام کردن گریه نوزادان امتحان کرد که تمام موارد با موفقیت و موجب ساکت شدن گریه نوزاد شد.

گریه نوزاد

آموزش آرام کردن گریه نوزاد

دکتر همیلتون در حین انجام این روش می گوید:تمام مراحل را با آرامش انجام دهید. نوزاد باید روی کف دست شما قرار بگیرد و به منظور گرفتن چانه و دستانش داخل دست دیگرتان باید نوزاد را به حالت 45 درجه در ابتدای کار نگاه دارید.

آرام کردن گریه نوزاد

بهترین روش برای آرام کردن گریه نوزاد در کمتر از یک دقیقه

 فیلم منتشر شده در طول کمتر از چند روز 1.000.000 بار در فضای مجازی بازدید داشت و کامنتهای بسیاری دال بر نتیجه بخش بودن این روش گذاشته شد.

گریه نوزاد ، آموزش آرام کردن فوری گریه نوزاد در کمتر از یک دقیقه

آرام کردن فوری گریه نوزاد در چند ثانیه + آموزش تصویری
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 96
منبع : بخش ترجمه نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 88 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف