نمناک اخبارسیاست رسوایی اخلاقی دختر و پسرهای نظامی داخل تانکها!
رسوایی اخلاقی ، فساد دختر و پسرهای سرباز اسرائیلی
پیوستن زنان نظامی به واحدهی رزمی در کنار مردان قدم اولی بود که باعث فساد و رسوایی اخلاقی در داخل تانکهای جنگی را رقم زد.
تاریخ انتشار : 3 آذر 1395
بازدید : 9,517 نفر

رسوایی اخلاقی و فساد سربازان اسرائیل داخل تانکها

صدور مجوز برای پیوستن زنان نظامی صهیونیست به واحدهای زرهی و حضور آنها در کنار نظامیان مرد و شیوع فساد و روابط جنسی میان آنها با اعتراض یک خاخام صهیونیست مواجه شد. یک خاخام صهیونیست تصمیم ارتش "اسرائیل" برای اجازه دادن به زنان نظامی صهیونیست برای پیوستن به واحدهای زرهی و حضور در کنار نظامیان مرد در داخل تانک ها را رسوایی اخلاقی جدید ارتش اشغالگر و فراهم کننده زمینه روابط جنسی میان نظامیان در داخل تانک ها توصیف کرد. 

رسوایی اخلاقی

رسوایی اخلاقی سربازان زن و مرد اسرائیلی داخل تانکهای نظامی

 
پایگاه "وطن" در گزارشی نوشت:"اسرائیل وایس، خاخام و نظامی سابق ارتش رژیم صهیونیستی، در گفت وگو با رادیو جالی یسرائیل تصریح کرد که فعالیت زنان و مردان نظامی در داخل یک تانک، در نهایت به شیوع فساد و برقراری روابط جنسی میان آنها منجر می شود".

وی افزود:"ایده فعالیت دختران و زنان نظامی در داخل تانک ها در کنار مردان برای همه ما سوال برانگیز است".

این خاخام صهیونیست در ادامه گفت:"امکان ندارد که دو نظامی زن و مرد اسرائیلی وارد مکانی شوند و میان آنها ارتباط برقرار نشود؛ بدون شک آنها بعد از 9 ماه صاحب یک فرزند خواهند شد"!

 وی خاطرنشان کرد که اختلاط نظامیان اسرائیلی در مکان های مختلف، به ویژه در داخل تانک ها، با موازین دین یهود و دستورات تورات منافات دارد و زنان و دختران نظامی تنها درصورتی که همه خدمه یک تانک زن و دختر باشند حق دارند در داخل آن حضور داشته باشند.

رسوایی اخلاقی دختر و پسرهای نظامی داخل تانکها!

رسوایی اخلاقی دختر و پسرهای نظامی داخل تانکها!
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 23
برگرفته از العالم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 16 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف