نمناک ورزشفوتبال رضا نور محمدی با یک اتهام بزرگ از پرسپولیس جدا شد
رضا نورمحمدی ، علیرضا نورمحمدی بازیکن پرسپولیس
رضا نورمحمدی بازیکن 35 ساله ای که از پرسپولیس خداحافظی کرد اما در این میان یک سری ابهامات و شایعات درباره او وجود دارد.
بازدید : 3,941 نفر

رضا نور محمدی به سیاه جامگان رفت

رضا نورمحمدی که در لیست خروجی برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس قرار گرفته بود، با مسئولان باشگاه سیاه جامگان مشهد به توافق رسید و با قراردادی یک ساله به این تیم پیوست.

بالاخره دوران هفت ساله حضور رضا نورمحمدی در پرسپولیس به پایان رسید و او به ساه جامگان مشهد منتقل شد. غیر از همه مشکلات فنی که نورمحمدی را از پرسپولیس دور کرد، این مدافع میانی اخیرا با یک اتهام بزرگ هم مواجه شد.

رضا نور محمدی

عکس رضا نورمحمدی

 شایعات درباره رضا نورمحمدی

طی چند روز گذشته شایعه ای با تیراژ بالا در فضای مجازی دست به دست شد حول محور اینکه نورمحمدی به طور غیرمستقیم نقش پررنگی در جدایی طارمی و رضاییان داشته است.

 از قرار معلوم یکی از اطرافیان و نیروهای اضافی موجود در کنار پرسپولیس، رابطه خوبی با نورمحمدی داشته و بعد از نیمکت نشین شدن این بازیکن، او کینه برانکو را به دل می گیرد. این چهره که تاثیر زیادی هم روی بازیکنان پرسپولیس دارد، با همین نیت روند جدایی طارمی و رضاییان از جمع سرخپوشان را تسریع می کند.

 جالب اینکه در بیانیه 20بندی وکیل مهدی طارمی هم حداقل در دو جا، از مذاکره با طارمی در دفتر یک دوست مشترک سخن به میان آمده، دفتری که از قضا هر بار نورمحمدی هم آنجا حضور داشته است!

رضا نور محمدی با یک اتهام بزرگ از پرسپولیس جدا شد

رضا نور محمدی با یک اتهام بزرگ از پرسپولیس جدا شد
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
برگرفته از جام نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف