نمناک اخبارسیاست رفتار زشت ترامپ هنگام دست دادن با کودک معلول +تصاویر
رفتار زشت ترامپ ، جنجال جدید دونالد ترامپ
رفتار زشت ترامپ با پسربچه ی کم توانی که روی ویلچر نشسته بود شکار دوربین ها و کلیپ آن به سرعت در فضای مجازی منتشر شد تا موج خشم مردم به سمت رئیس جمهور آمریکا روانه شود.
تاریخ انتشار : 8 مرداد 1396

رفتار زشت دونالد ترامپ با کودک کم توانی که سعی داشت با او دست بدهد

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بازهم به دلیل رفتار نامناسب خود مورد انتقاد قرار گرفت ، این بار بحث رفتار زشت ترامپ مربوط به زنان نبود بلکه کودک معلولی که سعی داشت با اقای رئیس جمهور دست بدهد توجه ها را به خود جلب کرد. 

Donald Trump 'completely ignores' disabled child who tries to shake his hand after he delivers healthcare speech

 رفتار زشت ترامپ

عکس رفتار زشت ترامپ و بی اهمیتی او به کودک ویلچر نشینی که تلاش می کند با دونالد دست بدهد

بی اهمیتی و رفتار زشت ترامپ با کودک معلول خشم برانگیز شد

رئیس جمهور آمریکا با بی توجهی و نادیده گرفتن تلاش یک پسربچه معلول که سعی داشت با او دست بدهد نفرت مردم را برانگیخت.به گزارش میرر ترامپ بعد از پایان سخنرانی خود در کاخ سفید با افرادی که پشت سر او ایستاده بودند یک به یک دست داد اما در این میان بی اهمیتی او به کودک کم توانی که تلاش می کرد با اقای رئیس جمهور دست بدهد به طور آشکار توسط دوربین ها شکار شد تا نظرات منفی در مورد او همچنان در میان مردم کشورش تشدید شود.

رفتار زشت ترامپ

عکس رفتار زشت ترامپ با پسربچه معلول

ترامپ 71 ساله که این روزها در مورد مسئله قانون بیمه و درمانی اوباما مدام در حال سخنرانی و برگزاری جلسات است در میان گروهی که به عنوان قربانیان این طرح اشتباه در انجا حضور داشتند صحبت کرد و در انتها برای نشان دادن صمیمیت خود با آنها دست داد اما دست دادنی که جنبه منفی شخصیت او را بیشتر روشن کرد.

این کلیپ به سرعت در فضای مجازی و بین مردم آمریکا منتشر شد و واکنشهای تندی دریافت کرد.البته این اولین بار نبود که او در مورد افراد کم توان جامعه اینطور رفتار می کرد این کلیپ

رفتار زشت مشابه ترامپ در سال 2015 هنگامی که او ادای خبرنگار معلول نیویورک تایمز را درآورد را دوباره برای مردم یاداوری کرد.

خشم مردم آمریکا از رفتار زشت ترامپ هنگام با کودک معلول

رفتار زشت ترامپ هنگام دست دادن با کودک معلول +تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 48
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 39 9
نظر کاربران
زینب

زینب

از این دیوونه بیشتر از این نباید انتظار داشت

پاسخ دادن 18 8
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف