نمناک ورزشوالیبال رقص فرهاد قائمی در جشن فرار + تصاویر
فرهاد قائمی ، عکس فرهاد قائمی
یازی حساس تیم های والیبال پیکان و متین فشار و استرس زیادی را بر بازیکنان و کادر فنی وارد کرد به طوری که فرهاد قائمی ملی پوش تیم والیبال پیکان بعد از پیروزی شادی عجیبی انجام داد.
تاریخ انتشار : 6 اسفند 1394
بازدید : 10,190 نفر

شادی فرهاد قائمی بعد از بردی تیم والیبال پیکان در مقابل متین

بعد از پیروزی 3 بر 2 تیم والیبال پیکان در بازی اول پلی آف لیگ برتر والیبال مقابل متین ورامین و شکست این تیم با نتیجه 3 بر صفر در دیدار دوم، کادر فنی و بازیکنان این تیم وارد فشار و استرس بالایی شدند چرا که قبل از دیدار سوم شانس متین و پیکان برای پیروزی به یک میزان بود.

فرهاد قائمی

رقص فرهاد قائمی در زمین والیبال

در هر صورت پیکان با نتیجه 3 بر یک بازی سوم را به سود خود کرد تا با راهیابی به جمع 4 تیم برتر یک قدم به دفاع از عنوان قهرمانی خود نزدیک تر شود. دیدار روز گذشته با حواشی نسبتا زیادی همراه بود به طوریکه تماشاگران فضای سالن را به اوج فحاشی رساندند و بازیکنان در زیر تور و در پایان بازی الفاظ ناخوشایندی را به یکدیگر رد و بدل می کردند.

رقص فرهاد قائمی

عکس رقص فرهاد قائمی بازیکن تیم ولی والیبال ایران و تیم پیکان

 

این رفتار و نوع بازی نشان دهنده فشار و استرس بالای بازیکنان دوتیم مخصوصا پیکان بود چرا که حذف قهرمان در دور اول پلی آف نمی توانست وجه خوبی داشته باشد. بازی در ست اول 5 بر یک به سود پیکان شروع شد و متین 5 بر 5 مساوی کرد و بازه امتیازگیری دو تیم پله ای شده بود به طوریکه پیکان چند اختلاف فاحش ایجاد می کرد و بعد نوبت متین برای جبران می شد. تمام علائم نشان می داد دو تیم استرس بالایی در جریان بازی دارند و شاید فارغ از نتیجه فقط به دنبال مشخص شدن نتیجه بودند.

پیکان 3 بر یک برد و به جمع چهار تیم صعود کرد تا بازیکنانی که نزدیک به 3 ساعت در تهران و 3 ساعت در ورامین زیر فشار شدید تماشاگران بودند جشن شادی فرار از استرس را بر پا کنند و بعضی مستقیم و بعضی غیر مستقیم پیام هایی را برای ورامینی ها داشتند.

فرهاد قائمی ، رقص فرهاد قائمی در زمین والیبال

رقص فرهاد قائمی در جشن فرار + تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14
برگرفته از ورزش سه /ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف