زشت ترین مرد دنیا

زشت ترین مرد دنیا + عکس!

کد مطلب : 1375تعداد نظرات : 3 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
زشت ترین مرد دنیا، هوآنگ چونجای 38 ساله است که از بیماری ژنتیکی " نوروفیبروماتوز " در ناحیه صورت رنج می برد و زندگی اش را مختل ساخته است!

زشت ترین مرد دنیا مشخص شد!

زشت ترین مرد دنیا، مرد حدودا 38 ساله چینی به نام " هوآنگ چونجای " است که به دلیل رشد بیش از حد و وحشتناک تومور بر روی صورتش، او را تبدیل به مردی فیلی یا مرد فیل نما ساخته است. با این حال وزن تومور صورت وی طبق گزارشات انجام شده 25 کیلوگرم می باشد که این بسیار خاص می باشد.

هوانگ چونجای مردی است که میزان وحشتناک " نوروفیبروماتوز " را که یک بیماری ژنتیکی اعصاب و پوست است را به نام خود ثبت کرده است که خوشبختانه یا متاسفانه این نوع بیماری، تومور خوش خیم غیر سرطانی می باشد که می تواند در مسیر اعصاب رشد کند و گاها منجر به برخی آسیب ها نیز شود!

با این حال متاسفانه وضعیت بسیار بد آقای هوآنگ از رشد جسمانی وی جلوگیری می کند و اجازه رشد به او را نمی دهد و به دلیل آویزان بودن پوست صورت وی، حتی قابلیت بینایی وی نیز کمی مشکل است و به سختی می تواند چشمانش را باز کند. اما پزشکان به هیچ وجه حاضر به معالجه و جراحی وی به دلیل سایز بزرگ تومور نشده اند!

اما وی تاکنون در طی 7 سال اخیر به میزان 4 بار مورد عمل جراحی قرار گرفته است و به میزان 20 کیلو از تومور رشد شده در صورت وی توسط پزشکان بیمارستان سرطان فودا چین برداشته شده است.

در ادامه تصاویر زشت ترین مرد جهان را مشاهده خواهید نمود ؛

مرد فیل نما چینی

زشت ترین مرد جهان در چین

هوآنگ چونجان 38 ساله

مرد فیلی در کشور چین

زشت ترین مرد جهان

زشت ترین مرد جهان در چین

زشت ترین مرد دنیا عکس!

3.21396
این مطلب مفید بود ؟893503
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
3 نظر به ثبت رسیده است
neda1395-01-13
واااااااای خدایا خودت کمکش کن
13318
سینا1396-10-07
به نظر من که اینا همش خرافاته ولی اگر واقعیت داشته باشه خدا بهش رحم کنه
5462
رعوف1397-01-13
من به شخصه یکیو دیدم همین شکلی بود توی BRT خاوران
5226
وبگردی